معاون باشگاه استقلال: قرار بود وکلای دیاباته و میلیچ رسید پول را استعلام نمایند، پیگیر موضوع از بانک نروژی هستیم

به گزارش وبلاگ دوست، معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: رسید پرداختی ها در اختیار وکلای دو بازیکن خارجی نهاده شد تا صحت و سقم آن را استعلام نمایند.

معاون باشگاه استقلال: قرار بود وکلای دیاباته و میلیچ رسید پول را استعلام نمایند، پیگیر موضوع از بانک نروژی هستیم

امیر سلطانی، معاون ورزشی باشگاه استقلال در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ دوست، گفت: بعد از دریافت فیش پرداختی به میلیچ و دیاباته با اعلام مدیرعامل باشگاه در جهت راستی آزمایی و تطبیق صحت و سقم، فیش ها را در اختیار وکلای دو بازیکن خارجی قرار دادم تا تأییدیه آنها را داشته باشیم.

وی افزود: از سوی دیگر باشگاه نیز به وسیله مبادی مربوطه در حال پیگیری از بانک نروژی است تا تأیید یا عدم تأیید فیش هایی که در اختیار باشگاه واقع شده است را اخذ کند.

معاون ورزشی باشگاه استقلال تأکید کرد: به محض دریافت پاسخ نهایی از بانک نروژی در این خصوص شفاف سازی نموده و اطلاعات لازم را در اختیار طرفداران نیز قرار می دهیم و در صورت عدم صحت آن قطعاً از مراجع ذیربط و قانونی پیگیری خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "معاون باشگاه استقلال: قرار بود وکلای دیاباته و میلیچ رسید پول را استعلام نمایند، پیگیر موضوع از بانک نروژی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون باشگاه استقلال: قرار بود وکلای دیاباته و میلیچ رسید پول را استعلام نمایند، پیگیر موضوع از بانک نروژی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید