سی ویکم تیر ماه، انتها مهلت ارسال آثار به جشنواره کتاب سال دانشجویی

به گزارش وبلاگ دوست، به گزارش خبرگزاری کناب ایران به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره کتاب سال دانشجویی تا پایان تیرماه است.

سی ویکم تیر ماه، انتها مهلت ارسال آثار به جشنواره کتاب سال دانشجویی

دانشجویان مولف و مترجم فرصت دارند تا 31 تیرماه سال جاری آثار خود را به دبیرخانه دائمی جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی ارسال نمایند.

شرایط شرکت در جشنواره

بر اساس این فراخوان دانشجویان تمامی رشته ها و مقاطع تحصیلی دانشگاهی و طلاب مقاطع تحصیلی سطح 2و3 می توانند آثار خود را به تعداد نامحدود و براساس شرایط ذیل در شش گروه اصلی شامل فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پزشکی و دامپزشکی، هنر و معماری و بخش ویژه به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

براین اساس همزمانی دوره تحصیل دانشجو با زمان چاپ و انتشار اثر، دارا بودن مشخصات عمومی کتاب برای اثر منتشر شده، داشتن اعلام وصول از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انتشار کتاب در ابتدای سال 97 تا پایان 98 ، ثبت نام اینترنتی، ارسال دوجلد از کتاب به دبیرخانه و ارسال نسخه ای از متنِ زبان اصلی آثار ترجمه شده، از جمله شرایط شرکت در جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی است.

همچنین دانش آموختگانی که حداکثر یکسال پس از فارغ التحصیلی، کتاب خود را در بازه زمانی فوق الذکر (97-98) به چاپ رسانده اند نیز می توانند در جشنواره شرکت نمایند.

کتاب های الکترونیک ارسال شده به دبیرخانه جشنواره نیز باید دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هولوگرام باشند.

یادآور می شود آثار دریافت شده بازگردانده نخواهند شد و به آثار برگزیده ای که توسط بیش از یک نفر تألیف یا ترجمه شده اند، صرفاً یک جایزه تعلق خواهد گرفت.

تجلیل از ناشر برگزیده و جوانترین مولف و مترجم دانشجو

براساس این فراخوان، ناشران نیز می توانند آثار دانشجویی خود را به همراه فرم ثبت نام اینترنتی، به دبیرخانه جشنواره کتاب سال دانشجویی ارسال نمایند. در آیین اختتامیه جشنواره از ناشرانی که بر اساس ملاک های دبیرخانه، بهترین شکل مشارکت را در انتشار آثار دانشجویی داشته اند، تجلیل خواهد شد.

همچنین در مراسم پایانی این جشنواره جوان­ترین پدیدآورنده، مولف و مترجم معرفی و مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.

موضوعات بخش ویژه بیست و هفتمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی

بخش ویژه بیست و هفتمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی، به موضوعات مطالعات فرهنگی (شامل اقتصاد فرهنگ، سیاستگذاری فرهنگی، فرهنگ دانشگاهی)، آسیب های اجتماعی، اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی، مطالعات رسانه، مدیریت بحرانو اخلاق حرفه ای اختصاص دارد.

این جشنواره هر سال همزمان با هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و با هدف ایجاد نشاط علمی در فضای دانشگاهی کشور، شناسایی و حمایت از دانشجویان نوقلم و صاحب اندیشه، معرفی و تجلیل از ناشران فعال در زمینه آثار دانشجویی و تقویت بنیه علمی دانشجویان برگزار می شود.

.

گفتنی است علاقه مندان می توانند پس از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی به آدرس www.isba.ir، دو نسخه از اصل اثر را به همراه فرم ثبت نام اینترنتی به آدرس پستی دبیرخانه جشنواره در تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری، پلاک72، صندوق پستی:1163-13145 سازمان انتشارات جهاددانشگاهی ارسال نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66952727 تماس حاصل نمایند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "سی ویکم تیر ماه، انتها مهلت ارسال آثار به جشنواره کتاب سال دانشجویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سی ویکم تیر ماه، انتها مهلت ارسال آثار به جشنواره کتاب سال دانشجویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید