دوره آشنایی با ظرفیت های اسلام در عصر دیجیتال برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ دوست به نقل از پژوهشگاه فضای مجازی، دانشگاه ترینیتی سنت دیوید ولز (University of Wales Trinity Saint David) دوره آموزشی بلندمدتی را با موضوع اسلام در قرن بیست و یکم با هدف آشنایی با اسلام و شناساندن ظرفیت های اسلام در دنیا معاصر برگزار می نماید.

دوره آشنایی با ظرفیت های اسلام در عصر دیجیتال برگزار می گردد

این دوره آموزشی به صورت مجازی و از شهریور سال جاری شروع می گردد. هزینه این دوره آموزشی 9 هزار پوند است و روزهای شنبه و یکشنبه هر هفته برگزار می گردد.

مهم ترین محورهای این دوره علمی هم شامل موارد زیر است:

- اسلام در عصر دیجیتال: این دوره درک کاملی از تأثیر اینترنت بر اسلام و مسلمانان را ارائه می دهد. آشنایی به دیدگاه های گوناگون مسلمانان درباره فضای مجازی از ویژگی های شرکت در این دوره است. بعلاوه در خصوص چگونگی تعامل مرجعیت دینی با رسانه های اجتماعی مطالبی قابل فراگیری است.

- اسلام، تغییر اقلیم و آینده کره زمین: در این دوره دیدگاه های اسلامی در خصوص مسائل مهم زیست محیطی آنالیز می گردد. بعلاوه کشف نقش فعالیت مسلمانان در مباحث آب و هوایی در دستور کار است.

- دارایی اسلامی، اقتصاد و قانون: این دوره درک درستی از مسائل کلیدی مرتبط با امور اقتصادی اسلامی و پیامدهای آن را در چالش های دنیا معاصر فراهم می آورد؛ دیدگاه های مسلمانان درباره ایمان، خانواده و مسائل معاصر دنیا.

لینک ثبت نام برای حضور در این دوره ها در سایت پژوهشگاه فضای مجازی قرار داده شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دوره آشنایی با ظرفیت های اسلام در عصر دیجیتال برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوره آشنایی با ظرفیت های اسلام در عصر دیجیتال برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید