دوئل عشقی رنگ خون گرفت

به گزارش وبلاگ دوست، دوئل مرگبار دو پسر عاشق پیشه بر سر یک دختر با قتل یکی و فرار دیگری انتها یافت.

دوئل عشقی رنگ خون گرفت

به گزارش ایران، روز 13 فروردین گزارش مرگ پسر جوانی در یکی از بیمارستان های پایتخت به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

به دنبال اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس محمد جواد شفیعی آغاز شد و در آنالیز های اجرا شده تعیین شد پسر جوان مقابل آرایشگاهی با ضربات متعدد چاقو و قمه مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان جان باخته است.

در نخستین گام کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت به سراغ صاحب آرایشگاهی رفتند که جنایت در مقابل آن اتفاق افتاده بود. او در تحقیقات گفت: لحظاتی قبل از درگیری مقتول به همراه یکی از دوستانش به آرایشگاهم آمد و من در حال کوتاه کردن موی او بودم که پسر جوانی حدوداً 18 ساله وارد مغازه ام شد. او با مقتول آغاز به جر و بحث کرد و من که این شرایط را دیدم، آن ها را از مغازه بیرون نموده و گفتم اگر می خواهید دعوا کنید بهتر است بیرون باشید.

او ادامه داد: همزمان سه نفر دیگر به پسر جوانی که وارد مغازه ام شده بود و مهدی نام داشت ملحق شدند. آن ها با قمه و چاقو به جان مقتول افتاده و درنهایت هم از محل متواری شدند.

دستگیری دو متهم

به دنبال اظهارات مرد آرایشگر و در تحقیقات میدانی، هویت عاملان این درگیری شناسایی شد. در ادامه تحقیقات، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت پیروز شدند دو نفر از افرادی را که در درگیری حضور داشتند بازداشت نمایند.

سن دو متهم جوان زیر 18 سال بود که یکی از آن ها در تحقیقات گفت: مهدی مدتی است که عاشق دختری به نام ریحانه شده است. اما مدتی بعد فهمید که مقتول هم عاشق همان دختر بود و مهدی خیلی کوشش کرد که مقتول (سروش) دست از سر ریحانه بردارد. اما سروش دست بردار نبود و برای همین مهدی تصمیم گرفت که او را تنبیه کند.

او ادامه داد: روز حادثه سروش را تعقیب کردیم و زمانی که وارد آرایشگاه شد، مهدی نیز وارد شد و از او خواست که دست از سر ریحانه بردارد. درگیری آن ها از داخل آرایشگاه به بیرون کشیده شد.

سروش چاقوی میوه خوری را از داخل آرایشگاه برداشته بود و با آن ضربه ای به بازوی مهدی زد. مهدی هم با قمه به او حمله کرد و در این میان ما نیز چند ضربه با چاقویی که همراه داشتیم به سمت او پرتاب کردیم.

بعد هم از محل متواری شدیم. با توجه به اینکه سن دو متهم دستگیر شده زیر 18 سال بود، به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی پایتخت، آن ها به کانون اصلاح و تربیت منتقل شدند و تحقیقات برای دستگیری قاتل و همدستش ادامه دارد.

منبع: فرارو

به "دوئل عشقی رنگ خون گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوئل عشقی رنگ خون گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید