نامه کمیسیون اصل90 به وزارت ورزش؛ ثبت نام انتخابات فدراسیون والیبال باید تکرار شود

به گزارش وبلاگ دوست، داورزنی باید قبل از ثبت نام در انتخابات فدراسیون والیبال از سمت خود در وزارت ورزش استعفا می کرد که اینگونه نشد.

نامه کمیسیون اصل90 به وزارت ورزش؛ ثبت نام انتخابات فدراسیون والیبال باید تکرار شود

کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای به وزارت ورزش خواهان ثبت نام مجدد از نامزدهای انتخابات فدراسیون والیبال شد.

به گزارش فارس، انتخابات فدراسیون والیبال قرار است 29 آبان ماه برگزار گردد. بر اساس اعلام معاونت قهرمانی، بعد از بررسی های بعمل آمده توسط مراجع ذیصلاح نظارتی، تاکنون اسامی آقایان محمود افشاردوست، محمدرضا رشیدی، محمدرضا داورزنی، احمد سعادتمند، افشین داوری و امیرحسین منظمی برای حضور درانتخابات ریاست فدراسیون والیبال مورد تأیید قرار گرفته اند. ضمناًً اسامی سایر نامزدها در صورت اعلام مراجع ذیصلاح متعاقباً به لیست اضافه می گردد.

محمدرضا داورزنی که تا روز گذشته در سمت معاون وزیر ورزش و جوانان فعالیت می کرد، به دلیل حضور در انتخابات از سمت خود کناره گیری نمود، اما این موضوع مورد تایید مجلس شورای اسلامی قرار نگرفت. کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای به وزارت ورزش و جوانان خواهان ثبت نام مجدد از نامزدهای انتخابات فدراسیون شد.

روح الله حضرت پور، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اصل 90 با تایید این خبر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گفت: گزارش هایی به ما رسید مبنی بر اینکه داورزنی به عنوان معاون وزیر ورزش و جوانان در انتخابات فدراسیون والیبال هم ثبت نام کرده است. این موضوع از عدالت به دور بود، چراکه براساس ماده 8 آیین نامه شرایط احراز و چگونگی انتخاب رئیس فداسیون ها، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش، رئیس کمیسیون تطبیق احراز شرایط داوطلبان است. بر این اساس داورزنی می تواند خودش، خودش را تایید کرده و یا رقبایش را از دور انتخابات حذف کند.

وی ادامه داد: داورزنی باید قبل از ثبت نام در انتخابات فدراسیون والیبال از سمت خود در وزارت ورزش استعفا می کرد که اینگونه نشد. داورزنی روز گذشته با دیدن نامه کمیسیون اصل 90 به وزیر ورزش از سمت خود کناره گیری کرد. اگر نیت او خیر بود، باید قبل از ثبت نام در انتخابات این کار را می کرد. حرف ما این است که داورزنی حق حضور در انتخابات را ندارد، چون خیلی دیر از سمت خود استعفا کرد. در نامه کمیسیون اصل 90 به سلطانی فر خواسته شده تا ثبت نام مجدد از نامزدهای انتخابات فدراسیون والیبال صورت بگیرد.

  • روف گاردن

    روف گاردن | برای داشتن یک منظره زیبا روی پشت بام ساختمان ها از مشاورین ما کمک بخواهید.

  • ویزای کانادا

    ویزای کانادا | برای دریافت ویزای مولتی 5 ساله توریستی کانادا از ما مشاوره دریافت نمایید.

منبع: عصر ایران

به "نامه کمیسیون اصل90 به وزارت ورزش؛ ثبت نام انتخابات فدراسیون والیبال باید تکرار شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه کمیسیون اصل90 به وزارت ورزش؛ ثبت نام انتخابات فدراسیون والیبال باید تکرار شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید