توصیه به کادر فنی برای دیداربا عراق، گل اول مشکل را حل می نماید

به گزارش وبلاگ دوست، پرویز مظلومی در مصاحبه با خبرنگاران از پیروزی تیم ملی برابر بحرین ابراز خوشحالی کرد و در خصوص ملاقات حساس پیش رو گفت: باید بپذیریم تیم عراق به مراتب گردن کلفت تر از بحرین است. هنوز نقاط ضعفی در تیم ملی وجود دارد که باید هر چه زودتر رفع گردد.

توصیه به کادر فنی برای دیداربا عراق، گل اول مشکل را حل می نماید

وی ادامه داد: من نمی خواهم در کار کادر فنی دخالت کنم اما برای بازی با عراق باید دقت بیشتری در چینش تیم داشته باشیم. خط دفاع ما نیاز به تغییر دارد. باید هماهنگ تر باشیم و بازی بهتری ارائه دهیم زیرا عراق شرایطی مشابه ما دارد. بازی فیزیکی انجام می دهد و از موقعیت هایش به خوبی استفاده می نماید. بنابراین باید عملکرد خوبی داشته باشیم. در ملاقات برابر عراق باید گل اول را بزنیم. زدن گل به عراق، شیرازه این تیم را از هم پاشیده و ما را به مرحله بعد راهنمایی می نماید.

پرویز مظلومی در ادامه گفت: درست است که الان همه تمرکز ما بر روی بازی با عراق است اما باید بدانیم که وقتی به مرحله بعد برسیم شرایط با الان متفاوت خواهد بود. تیم ها به مراتب قدرتمندتر از بحرین و عراق خواهند بود. باید تدارک خوبی دیده گردد تا در صورت صعود به مرحله بعد بتوانیم بر حریفانمان غلبه نموده و به جام جهانی صعود کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که بعضی ها می گویند اسکوچیچ نقشی در پیروزی ایران برابر بحرین نداشته است گفت: متوجه صحبت ها نمی شوم. انتقاد به اسکوچیچ وارد است اما این دلیل نمی گردد که او را هیچ کاره بدانیم. تعویض هایی که او انجام داد باعث پیروزیت تیم ما شد. او و همکارانش تمام کوشش خود را می نمایند تا تیم ملی پیروز باشد اما متاسفانه یک ایراد عظیم در فوتبال ما است. وقتی تیم می برد می گویند بازیکنان بردند اما وقتی تیم نمی برد می گویند مربی باعث باخت بوده است. این تفکر باید تغییر کند. مربی هر تیمی چه ملی و چه باشگاهی تمام کوشش خود را می نماید تا تیمش پیروز باشد تا اعتبارش زیر سئوال نرود.

سرمربی پیشین استقلال در سرانجام گفت: خدا لعنت کند کسانی را که باعث شدند تیم ملی کشورمان در بازیهای رفت برابر عراق و بحرین شکست بخورد و حالا در دور برگشت باید استرس داشته باشیم و نگرانیم که ببینیم آیا می توانیم به مرحله بعد صعود کنیم یا خیر اما اعتقاد دارم با تمام این سختی ها که در دور رفت برای تیم ملی بوجود آمد آنقدر بازیکنان خوب داریم که عراق را هم شکست داده و به مرحله بعد صعود خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "توصیه به کادر فنی برای دیداربا عراق، گل اول مشکل را حل می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه به کادر فنی برای دیداربا عراق، گل اول مشکل را حل می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید