تمریناتم را باانگیزه تر از قبل پیگیری می کنم، نیاز به مسابقه داریم

به گزارش وبلاگ دوست، امیر قاسمی منجزی در گفتگو با خبرنگاران گفت: چند ماه قبل و زمانی که اردوهای تیم ملی تعطیل شد به ناچار مجبور شدیم در خانه تمرین کنیم. طبیعتا دوری از تمرینات سنگین و منظم اردوی تیم ملی به سود ما نبود، هر چند که سعی می کردیم در زمان شیوع کرونا بصورت انفرادی در خانه تمرین کنیم. به هر حال مدتی است تمرینات جدی و سنگین خودم را در اهواز استارت زدم و هم اکنون شرایط بهتری نسبت به چند ماه قبل دارم.

تمریناتم را باانگیزه تر از قبل پیگیری می کنم، نیاز به مسابقه داریم

وی شرح داد: هم اکنون از شرایط جسمی خودم رضایت دارم اما هنوز به شرایط مطلوب و آرمانی نرسیده ام. قرنطینه باعث شده بود وزن من به بیش از 130 کیلوگرم برسد که خوشبختانه بعد از تمرینات منظم و سنگین توانستم با حدود 10 کیلو کاهش وزن به شرایط وزنی مطلوب برسم.

ملی پوش سنگین وزن تیم کشتی فرنگی ایران در رقابتهای جهانی افزود: هر چند نتوانستم در رقابتهای جهانی نورسلطان با نتایج خوبی همراه باشم، اما به هر حال پیروز به کسب سهمیه المپیک شدم. البته می توانستم در این میدان جهانی بهتر عمل کنم ولی به در هر صورت یک لحظه از کشتی غافل شدم و نتوانستم به مدال برسم.

قاسمی منجزی در سرانجام به رقابتهای لیگ کشتی اشاره کرد و گفت: برای حضور در لیگ با تیم دانشگاه آزاد قرارداد بستم و فکر می کنم رقابتهای لیگ بتواند شور و هیجان و فضای مطلوب تمرینی را به کشتی باز گرداند. کشتی رشته ای است که نمی توان فقط به تمرین بسنده کرد و باید در طول تمرینات، چندین مصاف و مسابقه را هم پشت سر بگذاریم تا به آمادگی لازم برسیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تمریناتم را باانگیزه تر از قبل پیگیری می کنم، نیاز به مسابقه داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمریناتم را باانگیزه تر از قبل پیگیری می کنم، نیاز به مسابقه داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید