کادر فنی برای مشخص المپیکی ها تصمیم می گیرد، انتخابی رودررو یا اعزام به تورنمنت

به گزارش وبلاگ دوست، با توجه به زمان باقی مانده تا المپیک، کادر فنی تیم ملی کشتی دو جهت برای معرفی تیم اعزامی به المپیک در پیش خواهد داشت؛ انتخابی رودررو یا اعزام به تورنمنت بین المللی.

کادر فنی برای مشخص المپیکی ها تصمیم می گیرد، انتخابی رودررو یا اعزام به تورنمنت

به گزارش وبلاگ دوست، درحالیکه نزدیک به 3 ماه تا شروع المپیک مانده همچنان نحوه انتخاب ملی پوشان اعزامی به این رقابت ها چالش اصلی کشتی ایران است.

در سال گذشته به تناوب چندین مسابقه انتخابی برگزار گردید، ضمن اینکه عملکرد کشتی گیران در لیگ برتر نیز زیر نظر کادرفنی تیم ملی قرار داشت. حالا سهمیه کشتی آزاد برای حضور در المپیک کامل شده و کشتی فرنگی نیز آخرین شانس خود برای تکمیل سهمیه را دهه دوم اردیبهشت در صوفیه تجربه خواهد نمود.

این روزها موضوع انتخاب ملی پوشان المپیکی به دغدغه بزرگی برای جامعه کشتی تبدیل شده، در بعضی اوزان با توجه به داشتن یک مدعی جدی که بین خود و سایر حریفانش فاصله معناداری ایجاد نموده، به نظر انتخاب روشن است اما در بعضی اوزان که چندین مدعی جدی حضور دارند، کار به گونه دیگری پیش می رود.

در این بین انتخاب نفرات این اوزان از دو راستا اتفاق خواهد افتاد: یکی انتخابی رودررو و یا اعزام همزمان کشتی گیران به تورنمنت بین المللی. همانطور که از قبل اعلام شده است، به نظر جام زیلکوفسکی لهستان در کشتی آزاد و پیتلانسکی لهستان در کشتی فرنگی آخرین تورنمنتی خواهد بود که کشتی ایران در راستا المپیک در آن شرکت خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کادر فنی برای مشخص المپیکی ها تصمیم می گیرد، انتخابی رودررو یا اعزام به تورنمنت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کادر فنی برای مشخص المپیکی ها تصمیم می گیرد، انتخابی رودررو یا اعزام به تورنمنت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید