المپیاد دانش آموزی سلول های بنیادی برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ دوست به نقل از ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی دکتر سلطانی نژاد رئیس کمیته علمی پنجمین المپیاد دانش آموزی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی از برنامه ریزی های اجرا شده برای برگزاری این المپیاد در سال تحصیلی 99-1398 اطلاع داد.

المپیاد دانش آموزی سلول های بنیادی برگزار می گردد

رئیس کمیته علمی المپیاد در مورد المپیاد دانش آموزی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی گفت: پنجمین دوره این المپیاد نیز همانند چهار دوره گذشته به همت مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان و با همکاری سایر بخش های وزارت آموزش و پروش از جمله معاونت آموزش متوسطه برگزار خواهد شد.

وی اضافه نمود: علم سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی از حوزه های پرکاربرد درمان بیماری ها در جهان به شمار می رود که با سرعت زیادی در حال شکستن مرزهای دانش است. حرکت شتابان و علمی کشور در این زمینه همگام با جهان، در گرو شکوفایی علمی استعدادها و شناسایی دانش آموزان جوان و مستعد کشور است. حمایت، تقویت و آموزش های مبتنی بر خلاقیت و مهارت به منظور ارتقای سطح دانش آموزان، تاثیر بسزایی در نیل به این هدف خواهد داشت.

سلطانی نژاد گفت: یکی از اهداف اصلی برگزاری پنجمین المپیاد دانش آموزی سلول های بنیادی، تربیت و راهنمایی دانش پژوهان به سمت دانشگاه های نسل سوم و چهارم در آینده ای نزدیک است که بتوانند با تمرکز بر زیست بوم فناوری و نوآوری، اندیشه اجرای پروژه های محصول محور در دانشگاه ها را در ذهن بپرورانند و آموزش های افراد منطبق با نیازهای محصولات فناورانه در کشور صورت گیرد.

  • روف گاردن

    روف گاردن | برای داشتن یک منظره زیبا روی پشت بام ساختمان ها از مشاورین ما کمک بخواهید.

  • ویزای کانادا

    ویزای کانادا | برای دریافت ویزای مولتی 5 ساله توریستی کانادا از ما مشاوره دریافت نمایید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "المپیاد دانش آموزی سلول های بنیادی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "المپیاد دانش آموزی سلول های بنیادی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید