کریمی: نشست 1+6 بیمارستان های تهران در مواجهه با کرونا برگزار گشت

به گزارش وبلاگ دوست، مسائل 6 بیمارستان جنرال دانشگاه علوم پزشکی تهران، شامل بیمارستان امام خمینی (ره)، سینا، شریعتی، امیراعلم، بهارلو، ضیائیان و مرکز قلب در مواجهه با بیماران کووید 19، مورد بررسی قرار گرفت.

کریمی: نشست 1+6 بیمارستان های تهران در مواجهه با کرونا برگزار گشت

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ دوست، در نشست هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تهران، با روسای بیمارستان های پذیرنده مبتلا به کووید 19، عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، با اشاره به افزایش مراجعه بیماران کرونا به بیمارستان ها و مراکز بهداشتی، گفت: در دانشگاه تا 10 روز قبل شاهد فرایند نزولی خوبی بودیم، اما این روز ها حوزه بهداشت و بیمارستان ها، با افزایش بار مراجعه روبرو شده اند.

وی اضافه کرد: با توجه به سیر فزاینده بیماری، امکان اینکه فقط یک بیمارستان، پذیرش بیماران را بر عهده بگیرد، وجود ندارد و بایستی تمامی بیمارستان های جنرال بزرگ سطح شهر پذیرای بیماران باشند.

کریمی با تشریح سیاست های معاونت درمان وزارت بهداشت، گفت: یکی از نکات مورد تأکید معاونت درمان، جداسازی راه های ورود و خروج بیماران عادی و مبتلا به کووید19 در بیمارستان ها است. امیدوارم با تجربه ای که در 4 ماه گذشته کسب کردیم بتوانیم از این موج نیز با موفقیت عبور کنیم.

وی با قدردانی از کادر بهداشت و درمان و روسای بیمارستان ها، گفت: امیدوارم با استفاده از تجربه 4 ماهه گذشته، هوشمندانه تر و با تدبیر، هماهنگی و تجربه بیشتر کار ها را پیش ببریم و هیجان و نگرانی خود را کمتر کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کریمی: نشست 1+6 بیمارستان های تهران در مواجهه با کرونا برگزار گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمی: نشست 1+6 بیمارستان های تهران در مواجهه با کرونا برگزار گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید