کره شمالی: آماده ایم به هر اقدام آمریکا پاسخ دهیم

به گزارش وبلاگ دوست، رسانه دولتی کره شمالی همچنین تاکید کرد که پیونگ یانگ آماده است تا به هر اقدامی که آمریکا علیه این کشور اتخاذ کند، واکنش مناسب را نشان دهد.

کره شمالی: آماده ایم به هر اقدام آمریکا پاسخ دهیم

پیونگ یانگ گفت آماده پاسخ به هرگونه اقدامی است که آمریکا انتخاب کند.

به گزارش فارس، به نوشته خبرگزاری اسپوتنیک، رسانه دولتی کره شمالی (کِی سی اِن اِی) به نقل از سخنگوی وزارت خارجه این کشور گزارش داد: حتی اگر مذاکرات [با آمریکا] هم از سر گرفته شود، [آنها] چیزی برای ارائه به ما ندارند.

بر این اساس، کره شمالی معتقد است که ایالات متحده با درخواست برگزاری جلسه شورای امنیت سازمان ملل درباره تحولات اخیر مرتبط با پیونگ یانگ، کار احمقانه ای انجام داده و این جلسه چیزی بیشتر از یک ابزار سیاسی در خدمت منافع آمریکا نیست.

رسانه دولتی کره شمالی همچنین تاکید کرد که پیونگ یانگ آماده است تا به هر اقدامی که آمریکا علیه این کشور اتخاذ کند، واکنش مناسب را نشان دهد.

به نوشته اسپوتنیک، در بیانیه سخنگوی وزارت خارجه کره شمالی آمده است: ایالات متحده درباره اقدام متقابل در جلسه [شورای امنیت] صحبت کرد، در حالی که ما گفته ایم چیزی برای از دست دادن نداریم و آماده هستیم به هر اقدام متقابلی که آمریکا انتخاب کند، واکنش نشان دهیم.

کلی کرفت، نماینده آمریکا در سازمان ملل شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای امنیت گفت که آزمایش های موشکی کره شمالی در راستا دست یافتن به اهدافی که رئیس جمهور آمریکا دو بار در دیدارهایش با رهبر کره شمالی درباره آنها صحبت کرده، غیرسازنده است.

کیم پیشتر به واشنگتن تا خاتمه سال جاری میلادی برای اتخاذ یک رویکرد منعطف در قبال کره شمالی مهلت داده بود تا محدوده زمانی برای گفت وگو که در سخنرانی سیاسی رهبر عالی کره شمالی (23 فروردین ماه) برای آمریکا تعیین شد، خاتمه سال جاری است.

  • روف گاردن

    روف گاردن | برای داشتن یک منظره زیبا روی پشت بام ساختمان ها از مشاورین ما کمک بخواهید.

  • ویزای کانادا

    ویزای کانادا | برای دریافت ویزای مولتی 5 ساله توریستی کانادا از ما مشاوره دریافت نمایید.

منبع: عصر ایران

به "کره شمالی: آماده ایم به هر اقدام آمریکا پاسخ دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کره شمالی: آماده ایم به هر اقدام آمریکا پاسخ دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید