قدردانی از همکاری و همراهی پرسنل متروی تهران در ایام کرونا

به گزارش وبلاگ دوست، نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر، این روز را به تمامی کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه تبریک گفت.

قدردانی از همکاری و همراهی پرسنل متروی تهران در ایام کرونا

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ دوست، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه فرنوش نوبخت در روز جهانی کار و کارگر ضمن قدردانی و خسته نباشید به تمامی همکاران شاغل در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، که در ایام کرونا بدون هیچ وقفه ای خدمات رسانی کردند گفت: اگر همکاری و همراهی پرسنل را در این شرایط سخت نداشتیم، نمی توانستیم به کار خود ادامه دهیم.

وی توضیح داد: یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر فرصت مناسبی است که از کارگران زحمت کش که با اعتقاد استوار و همت والای خود چرخ های خدمت را به گردش در می آورند و کار را عبادت و آن را سرلوحه خود قرار داده تجلیل و قدردانی گردد.

نوبخت اضافه نمود: حضور در عرصه خدمت و کوششگری و کوشش در جهت اعتلای اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز مایه مباهات همگی ماست. در این سال که به نام فراوری، پشتیبانی ها و مانع زدایی هامزین شده است نگاه ها به همت و کوشش جهادگران عرصه فراوری داخلی است تا بیش از پیش شاهد شکوفایی و مانع زدایی ها در کشور عزیزمان باشیم.

نوبخت ضمن تقدیر از زحمات کوششگران عرصه جهاد مالی کشور، و کوشش های شبانه روزی پرسنل پرکوشش و زحمتکش خانواده عظیم شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه توضیح داد: این همراهی و همدلی را ارج نهاده و سلامتی و موفقیت روز افزون شماهمکاران را از خداوند متعال خواهانم.

خوشبختانه متروی تهران به عنوان وسیله حمل و نقل عمومی توانسته رضایت بالای مردم کلانشهر تهران را کسب نماید و این اتفاق به عنوان یک موقعیت عظیم و موهبت الهی برای مجموعه همکاران شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه می باشد که استقبال فراوان مردم از خدمات این شرکت موید آن بوده و بر همگان آشکار است که این توفیق بدون زحمات و فعالیت شبانه روزی همکاران زحمتکش اینجانب میسر نمی شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "قدردانی از همکاری و همراهی پرسنل متروی تهران در ایام کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدردانی از همکاری و همراهی پرسنل متروی تهران در ایام کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید