جزئیات برگزاری نمایشگاه الکامپ

به گزارش وبلاگ دوست، مدیر اجرایی الکامپ با اشاره به برگزاری نمایشگاه الکامپ در تیرماه گفت: صنعت فاوا ابزار مهم و موثری جهت مقابله با کرونا به تعداد می رود و در این دوران شرکت هایی متعددی ابتکارات و نوآوری هایی داشته اند که عرضه آن ها در نمایشگاه الکامپ موضوعیت دارد.

جزئیات برگزاری نمایشگاه الکامپ

با شیوع کرونا در دنیا، بسیاری از نمایشگاه ها به تعویق افتاده و بعضی لغو شدند. بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، الکامپ 2020، هم مقرر بود سال گذشته برگزار گردد اما چندین بار به علت کرونا به تعویق افتاد و در نهایت الکام استارز (بخشی از الکامپ با حضور استارت آپ ها) از 29 دی ماه تا 2 بهمن 1399 و البته به صورت آنلاین برگزار گردید.

در این راستا سازمان نظام صنفی رایانه ای اعلام نموده که نمایشگاه الکامپ تهران را از تاریخ 18 تا 21 تیرماه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مورد و نظارت ستاد کرونا که برای کلیه نمایشگاه ها وجود دارد برگزار خواهد نمود. محمد ثروتی -مدیر اجرایی الکامپ- درباره اهمیت برگزاری نمایشگاه گفت: صنعت فاوا ابزار مهم و موثری جهت مقابله با کرونا به تعداد می رود و در این دوران شرکت هایی متعددی ابتکارات و نوآوری هایی داشته اند که عرضه آن ها در نمایشگاه الکامپ موضوعیت داشته و تقاضاهای متعددی هم برای حضور درنمایشگاه ها وجود داشت.

وی تاکید نمود: از طرفی تیرماه موعد برگزاری نمایشگاه الکامپ است و از نمایشگاه قبلی هم حدود 24 ماه گذشته است که احتیاج صنعت فاوا و مجموعه های استارت آپی به حضور در نمایشگاه ها به شدت احساس می شد و لذا بر أساس تقویم مصوب شرکت نمایشگاه ها اقدام به مشخص این تاریخ شد. تا به امروز شاهد استقبال خوب و موثر شرکت های تخصصی، اپراتورها و استارت آپ ها از الکامپ بوده ایم که باتوجه ادامه ثبت نام؛ در روزهای آینده گزارش های آن ارائه خواهد شد.

مدیر اجرایی الکامپ گفت: برگزاری نمایشگاه ها در بیشتر شهرهای کشور به ویژه در تهران از چندین هفته قبل مجددا شروع شده است و در هفته های گذشته چندین نمایشگاه برپا شده که در آن شیوه نامه بهداشتی مورد تایید ستاد کرونا اعمال شده است، ضمن اینکه در حال حاضر مجتمع های تجاری؛ مراکز مالی و وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو فعال بوده و خود مردم مستقیما اقدام به رعایت شیوه نامه های بهداشتی می نمایند و اصولا موضوع لزوم تداوم کسب وکارها و تقویت آن ها هم زمان با رعایت شیوه نامه ها را در وضع کنونی کشور باید مدنظر قرار دهیم.

ثروتی در ادامه گفت: سال جاری علاوه بر سالن های شرکت های فاوا و اپراتورها، حضور زیست بوم نوآوری شامل استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان را در بخش الکام استارز خواهیم داشت و الکامپ سال جاری از حمایت ویژه معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان فناوری اطلاعات ایران برخوردار است.

وی با اشاره به موارد رعایت شیوه نامه های بهداشتی گفت: در نمایشگاه این دوره، از بازدیدنمایندگان تخصصی استقبال به عمل خواهد آمد، سیستم تهویه هوا تقویت شده و جریان هوا بهتر از سال های گذشته است، بسته های بهداشتی در زمان ورود به بازدیدنمایندگان تخصصی داده خواهد شد و در ورودی سالن ها هم دروازه های ضدعفونی نماینده تعبیه شده است. بعلاوه از تمامی بازدیدنمایندگان تب سنجی می گردد و ورود افراد بدون ماسک به تمامی فضاها ممنوع است و رعایت فاصله اجتماعی هم کنترل می گردد.

مدیر اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست وششم درباره دیگر تدابیر اتخاذشده در الکامپ سال جاری گفت: در بخش غرفه سازی ها هم شیوه نامه های خاصی مانند عدم وجود فضاهای بسته و مسقف، رعایت فاصله های اجتماعی، شیلدهای روی کانترها و سایر موارد وجود دارد که شرکت های غرفه ساز ملزم به رعایت آن ها هستند. بخش هایی از نمایشگاه علاوه بر حضوری به صورت آنلان و مجازی برگزار خواهد شد و باعث خواهد شد تعداد مخاطبان بیشتری از نمایشگاه و رویدادهای جانبی آن استفاده نمایند و دستگاه های دولتی هم در این نمایشگاه به معرفی آخرین خدمات خود خواهند پرداخت.

ثروتی از شرکت ها و استارت آپ ها دعوت کرد که با مراجعه به سایت نمایشگاه الکامپ نسبت به ثبت نام و حضور در این نمایشگاه در موعد مقرر اقدام نمایند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "جزئیات برگزاری نمایشگاه الکامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات برگزاری نمایشگاه الکامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید