سوارس: اگر بارسلونا مرا نمی خواهد، بارتومئو مستقیم به خودم بگوید

به گزارش وبلاگ دوست، مهاجم اروگوئه ای تیم فوتبال بارسلونا می گوید اگر خوسپ ماریا بارتومئو او را نمی خواهد، باید مستقیما این موضوع را با وی در میان بگذارد.

سوارس: اگر بارسلونا مرا نمی خواهد، بارتومئو مستقیم به خودم بگوید

به گزارش وبلاگ دوست، پس از انتخاب رونالد کومان به عنوان سرمربی جدید بارسلونا و جانشین کیکه ستین، حالا انتظار می رود تغییرات بیشتری در ترکیب آبی واناری ها رخ دهد. خوسپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا هم اخیراً به ایجاد تغییرانی در این تیم اشاره کرده بود، این در حالی است که گفته می شود چند بازیکن از جمله لوئیس سوارس در این تابستان از ترکیب بارسا جدا خواهند شد.

سوارس 33 ساله که در فصل اخیر در 36 بازی 21 گل برای بارسا به ثمر رساند، در گفت وگو با نشریه اسپانیایی ال پایس گفت: بارتومئو صحبت هایی درباره برخی از نام ها کرده، درباره اینکه تغییراتی می تواند در تیم ایجاد شود، اما کسی از باشگاه به من نگفته که می خواهند بدون من به کارشان ادامه دهند. اگر باشگاه تمایلی به انجام این کار دارد، بهتر است که رئیس باشگاه مستقیم این موضوع را به خودم بگویم.

وی اضافه کرد: من 6 سال است که در بارسلونا هستم و حالا فکر می کنم که بهتر است بگویند چه فکری در سرداند. اگر من یکی از آن بازیکنانی هستم که باشگاه می خواهد در لیست خروجی بگذارد، بهتر است به من بگویند. به هر حال هنوز چیزی معلوم نیست. همچنین بهترین ها را برای باشگاه می خواهم و برنامه امروزم این است که به کارم در بارسا ادامه دهم، اما اگر باشکاه فکر می کند که من می توانم در لیست فروش باشد، مسئله ای برای صحبت کردن با تصمیم گیرندگان ندارم.

مهاجم اروگوئه ای بارسلونا که یک سال دیگر از قراردادش با این باشگاه باقی مانده است، شرح داد: تا زمانی که باشگاه روی من حساب کند، می خواهم در بارسلونا بمانم. می خواهم تا جایی که بتوانم در این تیم مشارکت داشته باشم. از زمانی که به بارسلونا آمدم، حمایت هواداران را احساس کرده ام که این قدرت زیادی به من برای ادامه کار می دهد.

سوارس 33 ساله در انتها خاطرنشان کرد: اگر قرار باشد فصل بعد نیمکت نشین بشوم، آن را خواهم پذیرفت، چیزی که همیشه در دوران حرفه ای ام پذیرفته ام. رقابت برای قرار دریافت در ترکیب اصلی همیشه خوب است و اگر سرمربی تشخیص دهد که من باید از روی نیمکت کار را آغاز کنم، مسئله ای برای کمک به تیم با نقشی که به من داده می شود، ندارم. هنوز هم فکر می کنم قادر به انجام کارهای زیادی برای این باشگاه هستم.

گفته می شود آژاکس با پیشنهادی 15 میلیون یورویی در پی بازگرداندن سوارس به این تیم هلندی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سوارس: اگر بارسلونا مرا نمی خواهد، بارتومئو مستقیم به خودم بگوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوارس: اگر بارسلونا مرا نمی خواهد، بارتومئو مستقیم به خودم بگوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید