دلجویی بیمه ملت از شرکت های تحت پوشش در بیروت

به گزارش وبلاگ دوست، در پی انفجار مهیب بیروت پایتخت لبنان در روز سه شنبه، با توجه به همکاری های صمیمانه و نزدیک بیمه ملت با شرکت های بیمه ای کشور لبنان، مدیریت بیمه اتکایی بیمه ملت طی نامه ای از شرکت های آن منطقه دلجویی کرد.

دلجویی بیمه ملت از شرکت های تحت پوشش در بیروت

به گزارش وبلاگ دوست، بنابراعلام روابط عمومی بیمه ملت، مدیریت بیمه اتکایی بیمه ملت، در نامه ضمن دلجویی و آرزوی سلامتی برای کلیه پرسنل شرکت های مذکور برای هرگونه همکاری به این شرکت ها در صورت نیاز، اعلام آمادگی کرد.

بر اساس این گزارش، در پاسخ های دریافتی از سوی این شرکت ها، ضمن قدردانی از حسن نیت بیمه ملت، خوشبختانه بیانگر سلامت کارکنان آنان بود.

شرکت بیمه ملت به عنوان بزرگ ترین بیمه خصوصی کشور پس از اخذ مجوز قبولی از بیمه مرکزی در سال 1384 با تکیه بر تجربه و دانش کارشناسی، زیرساخت های پیشرفته سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین سرمایه پرداخت شده بالا، نقش مهم و تاثیرگذاری در بازار بیمه اتکایی کشور و ارائه پوشش اتکایی برای شرکت های بزرگی همچون ایران ایر، شرکت ملی نفت، کشتی رانی جمهوری اسلامی، مپنا و ... داشته است.

بیمه ملت با به کارگیری جدیدترین سیستم های اتکایی و با تکیه بر سیستم مدیریت ریسک و ارائه خدمات دانش محور، سریع و بلندمدت، برای مشتریان شرکت و سهامداران خود ارزش افزوده ایجاد می کند.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دلجویی بیمه ملت از شرکت های تحت پوشش در بیروت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلجویی بیمه ملت از شرکت های تحت پوشش در بیروت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید