ترامپ: با میزبانی از دیکتاتورها مسئله ای ندارم

به گزارش وبلاگ دوست، رئیس جمهور آمریکا سه شنبه گفته اگر دیدار با دیکتاتورها برای آمریکا خوب باشد، حاضر است با آنها هم صحبت کند.

ترامپ: با میزبانی از دیکتاتورها مسئله ای ندارم

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ دوست، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه در جمع وبلاگ دوست گفته در صورتی که ملاقات با دیکتاتورها نفعی برای آمریکا داشته باشد حاضر است با آنها هم وارد گفت وگو گردد.

رئیس جمهور آمریکا گفت: من با سران کشورهایی که اینجا می آیند ملاقات می کنم؛ از پادشاه تا ملکه، نخست وزیر، رئیس جمهور و دیکتاتور؛ با همه شان ملاقات می کنم.

وی افزود: هر کسی که می خواهد بیاید، مسئله ای نیست. دیکتاتورها، بیایید. مسئله ای نیست. هر چیزی که برای مردم آمریکا خوب باشد [مسئله ای ندارد.] من می خواهم به مردمم یاری کنم.

اظهارات ترامپ در حالی مطرح می گردد که قرار است وی فردا در کاخ سفید از رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه میزبانی کند. این ملاقات با انتقاد هر دو حزب اصلی آمریکا روبرو شده است. رئیس جمهور آمریکا پیشتر عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر را هم دیکتاتور خوب من خوانده بود.

ترامپ درباره باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا هم گفت: روزی که من از او محبوب تر شوم بدانید که کارم را درست انجام نمی دهم.

او همچنین گفت که سران بسیاری از کشورها از او زیاد خوششان نمی آید.

وی درباره تحقیقات استیضاح علیه خودش هم گفت: درباره این نگران نباشید. به جایی نمی رسد.

رئیس جمهور آمریکا درباره انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 هم اظهارنظر کرد و رقبای انتخاباتی اش را دیوانه توصیف کرد. ترامپ گفت: شما هیچ انتخابی ندارید، چون آدم هایی که با آنها رقابت می کنیم دیوانه هستند.

  • روف گاردن

    روف گاردن | برای داشتن یک منظره زیبا روی پشت بام ساختمان ها از مشاورین ما کمک بخواهید.

  • ویزای کانادا

    ویزای کانادا | برای دریافت ویزای مولتی 5 ساله توریستی کانادا از ما مشاوره دریافت نمایید.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ترامپ: با میزبانی از دیکتاتورها مسئله ای ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: با میزبانی از دیکتاتورها مسئله ای ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید