تحویل محصولات سایپا از مرز 300 هزار دستگاه گذشت

به گزارش وبلاگ دوست، قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش از تحویل 300 هزار خودرو به مشتریان از ابتدای سال جاری تا انتها آبان ماه اطلاع داد و گفت: فرایند تحویل خودرو های ثبت نامی قابل فراوری به مشتریان با سرعت در حال پیگیری است.

تحویل محصولات سایپا از مرز 300 هزار دستگاه گذشت

به گزارش گروه مالی وبلاگ دوست، مجید باقری گفت: پس از اتمام تعهدات برجای مانده از سال 97، تحویل خودرو های معوق مربوط به طرح های پیش فروش و فروش فوری و اعتباری امسال در دستور کار واقع شده است.

وی ادامه داد: با توجه به تسریع در تکمیل خودرو های کف کارخانه و همچنین اجرای برنامه فراوری عبور مستقیم، در حال حاضر و به صورت روزانه، تحویل خودرو های مشتریان توسط سایپا از مرز 300 هزار دستگاه گذشته و همچنان با سرعت بیشتری دنبال می گردد.

وی پیش بینی کرد در ماه های آینده با توجه به نزدیک شدن به سرانجام سال و افزایش فراوری محصولات، سرعت پاسخ گویی به تعهدات معوق افزایش یابد.

قائم مقام مدیرعامل سایپا یادآور شد: سایپا انواع خودرو های قابل عرضه را در طرح های جایگزینی محصولات غیر قابل فراوری، با شرایط متنوع در اختیار مشتریان گذاشته تا از این طریق تعهدات خود را نیز تحت پوشش قرار دهد.

به گفته باقری طرح های پیش فروش و فروش فوری و اعتباری محصولات سایپا با هدف کنترل بازار و پاسخ گویی به تقاضای موجود نیز به عنوان یک روش مؤثر برای مقابله با واسطه گری و با هدف تنظیم بازار و کاهش التهابات در این بخش، ادامه خواهد یافت.

  • روف گاردن

    روف گاردن | برای داشتن یک منظره زیبا روی پشت بام ساختمان ها از مشاورین ما کمک بخواهید.

  • ویزای کانادا

    ویزای کانادا | برای دریافت ویزای مولتی 5 ساله توریستی کانادا از ما مشاوره دریافت نمایید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تحویل محصولات سایپا از مرز 300 هزار دستگاه گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحویل محصولات سایپا از مرز 300 هزار دستگاه گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید