برگزاری مسابقات دوومیدانی صحرانوردی قهرمانی کشور با هدف انتخاب ملی پوشان

به گزارش وبلاگ دوست، رقابت های دوومیدانی صحرانوردی قهرمانی کشور در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان از اوایل آذرماه برگزار می شود.

برگزاری مسابقات دوومیدانی صحرانوردی قهرمانی کشور با هدف انتخاب ملی پوشان

به گزارش وبلاگ دوست و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، برابر آیین نامه مصوب کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون در خصوص رقابت های صحرانوردی قهرمانی کشور، انتخابی تیم های ملی در هر 3 رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان، این مسابقات از هفته اول آذرماه در استان های میزبان برگزار خواهد شد.

برنامه زمان بندی برگزاری مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور به شرح زیر است:

رده سنی بزرگسالان به میزبانی استان ایلام در بخش بانوان در روز 7 آذرماه و در روز 8 آذرماه نیز در بخش آقایان به مسافت های 10 کیلومتر برگزار می شود.

رده سنی نوجوانان و جوانان در بخش آقایان به میزبانی استان قزوین در روز 15 آذرماه و رده سنی نوجوانان و جوانان در بخش بانوان نیز به میزبانی استان البرز در روز 22 آذر ماه برگزار خواهد شد.

برابر آخرین تغییرات قوانین بین المللی برگزاری مسابقات دو صحرانوردی، این رقابت ها در بخش آقایان در رده سنی نوجوانان به مسافت 6 کیلومتر، در رده سنی جوانان 8 کیلومتر و در رده سنی بزرگسالان نیز به مسافت 10 کیلومتر می باشد.

همچنین در بخش بانوان مسافت مسابقه رده سنی نوجوانان 4 کیلومتر، در رده سنی جوانان 6 کیلومتر و در رده سنی بزرگسالان نیز 10 کیلومتر است.

با توجه به مصوبه سازمان تیم های ملی در خصوص انتخاب تیم های ملی صحرانوردی، برترین های این مسابقات که حدنصاب های مورد نظر را کسب کنند، به اردوی آماده سازی پیش از اعزام به مسابقات صحرانوردی قهرمانی آسیا که فروردین ماه سال آینده به میزبانی هنگ کنگ برگزار می شود، دعوت خواهند شد.

  • روف گاردن

    روف گاردن | برای داشتن یک منظره زیبا روی پشت بام ساختمان ها از مشاورین ما کمک بخواهید.

  • ویزای کانادا

    ویزای کانادا | برای دریافت ویزای مولتی 5 ساله توریستی کانادا از ما مشاوره دریافت نمایید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برگزاری مسابقات دوومیدانی صحرانوردی قهرمانی کشور با هدف انتخاب ملی پوشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مسابقات دوومیدانی صحرانوردی قهرمانی کشور با هدف انتخاب ملی پوشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید