بازی های آسیایی 2018، رحیمی: حذف زهرا نعمتی عجیب بود، سرپرست تیم وظیفه دیگری ندارد، نتیجه کوتاهی را اعلام می کنیم

به گزارش وبلاگ دوست، معاون سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی 2018 اندونزی با اشاره به حذف عجیب زهرا نعمتی گفت: در تیراندازی با کمان اشتباه عجیبی اتفاق افتاده و سرپرست تیم کاری جز پیگیری های این چنینی نداشته است.

بازی های آسیایی 2018، رحیمی: حذف زهرا نعمتی عجیب بود، سرپرست تیم وظیفه دیگری ندارد، نتیجه کوتاهی را اعلام می کنیم

اصغر رحیمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ دوست، درخصوص حذف زهرا نعمتی از ادامه مسابقات ریکروی بازی های آسیایی به دلیل سهل انگاری مسئولان گفت: تیم تیراندازی با کمان مربی و سرپرست داشته و وقتی تیم سرپرست دارد عجیب است که چنین اتفاقاتی رخ دهد. کار سرپرست پیگیری همین مسائل است و کار دیگری ندارد. ما این موضوع را آنالیز و نتیجه این کوتاهی را بعد از جمع بندی ها اعلام می کنیم.

وی افزود: از این اتفاقی که برای زهرا نعمتی افتاد ناراحت شدیم. اگر ورزشکار در مسائل فنی و یا به دلیل باخت حذف گردد مسئله ای ندارد اما وقتی در یک اتفاق ساده و پیش پاافتاده حذف و در عین شایستگی کنار گذاشته گردد، ناراحت نماینده است.

عضو کادر سرپرستی ایران در بازی های آسیایی در ادامه به وبلاگ دوست گفت: چه قبل از شروع مسابقات و چه در جریان بازی ها بارها با سرپرستان تیم ها جلسه داشتیم و همین موضوعات را به آنها یادآوری کردیم. گاهی سرپرست در مسائل فنی اشتباه می نماید و می توانیم آن را به حساب بی اطلاعی بگذاریم ولی این اتفاقی که برای زهرا نعمتی افتاده بسیار ساده و پیش پاافتاده بوده است. امیدوارم در سایر رشته ها شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

رحیمی درخصوص شرایط ورود و خروج ورزشکاران به بازی های آسیایی گفت: همچنان ورزشکاران ما در حال ورود به جاکارتا هستند، البته خروج ورزشکاران در بعضی از رشته ها نیز شروع شده و تا 3 شهریور بیش از 100 نفر از ورزشکاران اندونزی را ترک می نمایند و کارها نیز سبک تر خواهد شد.

  • روف گاردن

    روف گاردن | برای داشتن یک منظره زیبا روی پشت بام ساختمان ها از مشاورین ما کمک بخواهید.

  • ویزای کانادا

    ویزای کانادا | برای دریافت ویزای مولتی 5 ساله توریستی کانادا از ما مشاوره دریافت نمایید.

منبع: تسنیم

به "بازی های آسیایی 2018، رحیمی: حذف زهرا نعمتی عجیب بود، سرپرست تیم وظیفه دیگری ندارد، نتیجه کوتاهی را اعلام می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی های آسیایی 2018، رحیمی: حذف زهرا نعمتی عجیب بود، سرپرست تیم وظیفه دیگری ندارد، نتیجه کوتاهی را اعلام می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید