اکران در شبکه نمایش خانگی برای فیلم های متوسط خوب است

به گزارش وبلاگ دوست، یک تهیه کننده سینما معتقد است: اگر نمایش فیلم های سینمایی جدید در شبکه نمایش خانگی و سامانه های وی اودی، با مدیریت و برنامه ریزی درست باشد حتی پس از بازگشایی سینماها نیز می تواند کارکرد مناسبی داشته باشد چرا که این اقدام برای فیلم های متوسط که ممکن است در سینماها چندان مخاطبی نداشته باشند اتفاق خوبی است.

اکران در شبکه نمایش خانگی برای فیلم های متوسط خوب است

سیدجمال ساداتیان درباره حمایت 20درصدی سازمان سینمای از عرضه فیلم ها در شبکه نمایش خانگی به وبلاگ دوست گفت: درصدی که سازمان سینمایی به عنوان حمایت اقتصادی برای فیلم های سینمایی متقاضی عرضه در شبکه نمایش خانگی درنظر گرفته، خوب است، اما برای فیلم هایی که مخاطب زیادی می توانند داشته باشند جوابگو نخواهد بود.

او ادامه داد: به نظرم این طرح بیشتر برای فیلم هایی که در جذب مخاطب و رونق گیشه در زمان اکران پیروز نیستند، طرح خوبی است، اما برای فیلم های تجاری و آن هایی که در زمان اکران مخاطب عام دارند مناسب نیست، به دلیل این که هزینه زیادی برای تهیه آن ها صرف شده است و این روش موجب ضرر آن ها می گردد و آسیبش در فراوریات سینمایی سال بعد نیز اثر می گذارد، پس لازم است که به درستی مدیریت گردد.

تهیه کننده متری شیش و نیم همچنین گفت: هر سال حدود یکصد فیلم فراوری می گردد و طبیعی است که همه این تعداد در گیشه برای فروش و جذب مخاطب پیروز نخواهند بود، بنابراین شبکه نمایش خانگی بستر مناسبی برای آن ها خواهد بود.

ساداتیان اظهار داشت: در شرایط فعلی اجرای چنین طرح هایی برای بعضی آثار سینمایی خوب است، اما باید توجه داشت که با برنامه ریزی و مدیریت می توانیم این فرایند را حتی برای زمانی که سینماها باز شدند، برای فیلم های متوسط به پایین ادامه دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اکران در شبکه نمایش خانگی برای فیلم های متوسط خوب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکران در شبکه نمایش خانگی برای فیلم های متوسط خوب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید