اوجاقی: شکل برگزاری لیگ ووشو از بسیاری از مسابقات بین المللی بهتر است، راه ورود به تیم ملی از لیگ نیست

به گزارش وبلاگ دوست، سرمربی تیم ملی ووشو گفت: برگزاری لیگ امسال نسبت به سالیان گذشته تفاوت چشمگیری کرده و از سطح بسیاری از مسابقات بین المللی بالاتر است.

اوجاقی: شکل برگزاری لیگ ووشو از بسیاری از مسابقات بین المللی بهتر است، راه ورود به تیم ملی از لیگ نیست

حسین اوجاقی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ دوست، در خصوص آغاز رقابت های لیگ برتر ووشو گفت: برگزاری مسابقات بسیار شکیل و خیلی خوب بوده و نسبت به سالیان گذشته تفاوت چشمگیر کرده است. نور و چیدمان سالن بسیار حرفه ای و قابل توجه و حتی از بسیاری از مسابقات بین المللی بهتر است. این اتفاقات مورد توجه ورزشکاران و مربیان قرار گرفته و نورپردازی و چیدمان سالن شور و انگیزه خاصی بین ورزشکاران ایجاد کرده است.

وی افزود: از لحاظ فنی نیز تمام بضاعت ووشو کشور در قالب تیم های مختلف شرکت کردند. محسن محمدسیفی، یوسف صبری، علی خورشیدی در ساندا و مجیری در تالو که از قهرمانان ما هستند، در تیم های مختلف حضور دارند و سطح کیفی مسابقات را بالا بردند. برگزاری لیگ باعث شد ووشو در سال 99 حرکت رو به جلو داشته باشد و ورزشکاران دوباره در کوران تمرین و مسابقه قرار بگیرند و از لحاظ روحی و روانی شرایطی برای آنها ایجاد شد تا تلاش بیشتری داشته باشند. بابت برگزاری لیگ بسیار خوشحالم و از فدراسیون و امیر صدیقی رئیس فدراسیون برای همتی که در جهت شکیل برگزار شدن مسابقات دارد، تشکر می کنم.

سرمربی تیم ملی ووشو در خصوص اینکه عملکرد بازیکنان در لیگ برای حضور در تیم ملی بررسی خواهد شد، گفت: حتماً این کار را انجام خواهیم داد، اما راه ورود ورزشکاران به اردوی تیم ملی از کانال لیگ نیست. در رشته ووشو راه ورود به تیم ملی از مسابقات قهرمانی کشور است. برای ورود به اردوی تیم ملی تا 99 درصد، سکونشینان قهرمانان کشور، ملی پوشانی که سال گذشته عضو تیم ملی بودند و در مسابقات آسیایی و جهانی مقام کسب کردند، دعوت خواهند شد. در لیگ کسانی که خیلی استثنا هستند و عملکرد درخشانی داشته باشند و مقابل قهرمان با قاطعیت پیروز شوند، با مشورت با کمیته فنی و رئیس فدراسیون به تیم ملی دعوت خواهند شد که شاید یک یا دو بازیکنان باشند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی وبلاگ دوست بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ دوست بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اوجاقی: شکل برگزاری لیگ ووشو از بسیاری از مسابقات بین المللی بهتر است، راه ورود به تیم ملی از لیگ نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوجاقی: شکل برگزاری لیگ ووشو از بسیاری از مسابقات بین المللی بهتر است، راه ورود به تیم ملی از لیگ نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید