قطعی برق 119 هزار مشترک در بخش منهتن نیویورک

به گزارش وبلاگ دوست، در ادامه قطعی برق مناطق توفان زده آمریکا، صبح آدینه به وقت محلی ساکنان نواحی مختلف بخش منهتن کلان شهر نیویورک باز هم با قطعی برق روبرو شدند.

قطعی برق 119 هزار مشترک در بخش منهتن نیویورک

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ دوست، بنابر اعلام کُن ادیسون شرکت اصلی توزیع برق کلان شهر نیویورک، چندین ناحیه در بخش منهتن شمالی روز آدینه خود را بدون برق آغاز کردند.

آنطور که نقشه این شرکت نشان می دهد، تازه ترین موارد قطعی برق در محله هارلم در شمال غرب این بخش و محله های شمال شرقی اتفاق افتاده است.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، بنابر اعلام مقامات، بیش از 119 هزار مشترک بدون برق مانده اند. اوایل این هفته نیز دست کم یک میلیون و 300 هزار نفر در پی توفان ایسایاس به این مشکل دچار شده بودند.

ساکنان این مناطق در توییتر از قطعی برق خانه ها خود خبر داده و از این شرکت خواسته اند هر چه سریعتر این مشکل را رفع کند.

توفان ایسایاس که ابتدا از ایالت کارولینای شمالی آغاز شد، مناطق وسیعی از آمریکا شامل ایالت نیویورک را درنوردیده و تلفات و خسارت به بار آورده است.

به نوشته آسوشیتدپرس، توفان گرمسیری موسوم به ایسایاس سواحل آمریکا در اقیانوس اطلس را درنوردیده و تا به امروز سبب فوت حداقل 5 نفر شده است.

طوفان ایسایاس در ابتدا سبب ایجاد گردباد، بارش شدید باران، وقوع سیل و آتش سوزی در بخش هایی از ایالت کارولینای شمالی شد و ده ها نفر را آواره کرد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "قطعی برق 119 هزار مشترک در بخش منهتن نیویورک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطعی برق 119 هزار مشترک در بخش منهتن نیویورک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید