رندر اپل واچ سری 7 طراحی تازه با لبه های تخت این ساعت را نشان می دهد

به گزارش وبلاگ دوست، گویا نسل بعدی اپل واچ یعنی اپل واچ سری 7 دارای طراحی ظاهری تازه و با لبه های تخت، نمایشگر بزرگتر و با حاشیه های کمتر و اسپیکر های بزرگتری است. این اطلاعات تازه از تصاویر رندر منتشر شده از طریق منابع افشاکننده صنعتی بدست آمده اند و این رندر ها از طریق سایت 91mobiles منتشر شده اند.

رندر اپل واچ سری 7 طراحی تازه با لبه های تخت این ساعت را نشان می دهد

نگاهی به این رندر های منتشر شده نشان می دهد که اپل در زمان طراحی اپل واچ سری 7 از زبان طراحی استفاده شده در سری آیفون 12، آیپد پرو، نسل تازه آیپد ایر و نسل تازه مک بوک پرو 14 و 16 اینچ الهام گرفته است. با توجه به این موضوع، نسل بعدی اپل واچ دارای طراحی ظاهری با لبه های تخت است.

همچنین از روی این تصاویر منتشر شده می توان دید که قسمت پشتی اپل واچ که بر روی پست دست کاربر قرار می گیرد همانند اپل واچ سری 6، دارای سنسور های مختلفی برای سنجش سلامت کاربران است.

همان گونه که در این رندر های منتشر شده تعیین است، اپل در اپل واچ سری 7 تغییری را در دکمه چرخان دیجیتال کرون و دیگر دکمه کناری این ساعت هوشمند ایجاد نکرده است. با این وجود به نظر می رسد که طراحی ظاهری اسپیکر های این دستگاه به کلی تغییر کرده است.

در واقع باید بگوییم که دو اسپیکر به کار رفته در اپل واچ 7 اکنون تمامی لبه کناری این ساعت هوشمند را به خود اختصاص داده اند. با توجه به اطلاعات منتشر شده درباره ی ابعاد این دستگاه می توان گفت که اپل می خواهد همانند گذشته، این ساعت هوشمند را در دو اندازه 40 و 44 میلی متر به بازار عرضه کند.

با توجه به اینکه حاشیه های نمایشگر به کار رفته در نسل بعدی اپل واچ کمتر است، انتظار می رود که اندازه نمایشگر به کار رفته در اپل واچ افزایش پیدا کند. همچنین استفاده از لبه های تخت در اپل واچ سری 7 باعث می شود که مساحت بخش مربوط به نمایشگر این ساعت افزایش پیدا کند.

پیش تر تحلیلگر نشریه بلومبرگ، Mark Gurman، متوجه شده بود که اپل در حال آزمایش و بررسی فرایند تازهی برای ساخت نمایشگر اپل واچ سری 7 است که باعث می شود فاصله میان نمایشگر و کاور شیشه ای قرار گرفته بر روی آن کاهش پیدا کند.

با توجه به این گزارش منتشر شده می توان گفت که گویا اپل در مدل 44 میلی متری اپل واچ سری 7 از یک نمایشگر 1.8 اینچی استفاده خواهد کرد که در مقایسه با نمایشگر 1.73 اینچی به کار رفته در مدل 44 میلی متری اپل واچ سری 6، اندکی بزرگتر است.

اگر درباره اندازه نمایشگر به کار رفته در مدل 40 میلی متری اپل واچ سری 7 کنجکاو هستید، باید بگوییم که متاسفانه هنوز اطلاعاتی درباره ابعاد این ساعت هوشمند و ابعاد نمایشگر به کار رفته در آن منشر نشده است. البته ممکن است که همانند نسخه 44 میلی متری اپل واچ سری 7، اندازه نمایشگر به کار رفته در نسخه 40 میلی متری این ساعت هوشمند هم اندکی افزایش پیدا کند.

در ضمنً اطلاعات منتشر شده درباره ابعاد اپل واچ سری 7 نشان می دهند که این ساعت هوشمند در مقایسه با اپل واچ سری 6، در حدود 1.7 میلی متر نازک تر است.

یکی دیگر از افشاگران اطلاعات محصولات اپل به نام Jon Prosser، اوایل امسال مدعی شده بود که اپل واچ سری 7 دارای طراحی ظاهری به روز شده ای است. باید بگوییم که رندر های منتشر شده از طریق سایت 91mobiles با اطلاعات منتشر شده از طریق این افشاگر اطلاعات مطابقت دارد. همچنین Mark Gurman هم پیش تر مدعی شده بود که اپل ممکن است تغییراتی در طراحی ظاهری اپل واچ سری 7 ایجاد کند.

از زمان رونمایی از اولین اپل واچ تا به امروز، اپل این ساعت هوشمند را به گونه ای توسعه داده است که کاربران می توانند از بند های مدل های قدیمی اپل واچ، در مدل های تازه هم استفاده کنند. با توجه به این موضوع، انتظار داریم که بتوان در اپل واچ سری 7 هم از بند های اپل واچ های قدیمی تر هم استفاده کرد. در نهایت انتظار می رود که اپل از اپل واچ سری 7 در کنار سری آیفون 13 در رویداد برگزار شده در ماه سپتامبر (شهریور) رونمایی کند.

منبع: MacRumors

منبع: دیجیکالا مگ

به "رندر اپل واچ سری 7 طراحی تازه با لبه های تخت این ساعت را نشان می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رندر اپل واچ سری 7 طراحی تازه با لبه های تخت این ساعت را نشان می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید