دشان: دروغگویی لاپورت مرا آزار می دهد

به گزارش وبلاگ دوست، سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه مدافع تیم فوتبال منچسترسیتی را به خاطر اظهاراتش درباره دلیل عدم انتخاب فرانسه به نام تیم ملی، به دروغگویی متهم کرد.

دشان: دروغگویی لاپورت مرا آزار می دهد

به گزارش وبلاگ دوست، دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه در گفت و گو با نشریه لاپروونس فرانسه، ادعای اخیر آیمریک لاپورت درباره انتخاب تابعیت اسپانیایی به جای فرانسوی برای بازی در رده ملی را دروغ دانست.

دشان گفت: چیزی که مرا آزار می دهد این است که او اینگونه می تواند دروغ بگوید. تنها پیامی که من از او دریافت کردم در ماه اکتبر سال گذشته بود که در آن تنها درباره مصدومیتی که یک ماه پیش از آن دچارش شده بود، شرح داده بود.

آیمریک لاپورت 27 ساله متولد فرانسه است و در این کشور هم دوران کودکی خود را سپری کرده است. او حتی در بیشتر رده های پایه از زیر 17 سال تا زیر 21 سال برای فرانسوی ها بازی کرده است. با این حال او که از بازی برای تیم ملی فرانسه قطع امید کرده بود، ترجیح داد که تابعیت اسپانیایی را برای خود انتخاب کند و اکنون به اردوی تیم ملی اسپانیا هم دعوت شده است.

لاپورت که یک دهه از زندگی حرفه ای خود را در شهر بیلبائوی اسپانیا سپری کرده است، در ماه می بعد از انتخاب تابعیت اسپانیایی درباره گفت زمانی تصمیم به این کار گرفت که دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه پاسخ پیام او را برای اعلام آمادگی جهت بازی در جمع خروس ها نداد.

دشان در ادامه پاسخ خود به اظهارات لاپورت شرح داد: او آزاد بود هر کدام را که می خواست انتخاب کند. تا به حال به تیم ملی دعوت نشده؟ خب از این اتفاقات رخ می دهد. ضمناًً نام او همیشه در فهرست اولیه بازیکنان دعوت شده قرار می گرفت، اما خب به خاطر رقابت زیادی که برای بازی در پست او وجود داشت، فرصت حضور در تیم ملی برای وی فراهم نشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دشان: دروغگویی لاپورت مرا آزار می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دشان: دروغگویی لاپورت مرا آزار می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید