داورزنی: نمی خواهم والیبال به حاشیه برود، خیلی ها اعتقاد داشتند که محمودی می تواند رئیس شود

به گزارش وبلاگ دوست، هرکسی سوالی دارد می تواند از ارکان های مختلف از جمله سازمان بازرسی و... سوال کند. همانطور که در دو سال گذشته خون دل خوردیم، بازهم چشم پوشی خواهیم کرد. تلاش می کنیم اقدام جدی در والیبال انجام دهیم.

داورزنی: نمی خواهم والیبال به حاشیه برود، خیلی ها اعتقاد داشتند که محمودی می تواند رئیس شود

رئیس جدید فدراسیون والیبال گفت: نکاتی در صحبت برخی از نامزدها بود اما نمی خواهم والیبال به حاشیه برود.

به گزارش فارس، مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال امروز برگزار ش و در نهایت پس از رای گیری، محمدرضا داورزنی با 26 رای به عنوان رئیس جدید فدراسیون والیبال برای 4 سال آینده انتخاب شد.

بهنام محمودی نیز در این انتخابات 15 رای کسب کرد. رشیدی نیز رایی کسب نکرد.

داورزنی بعد از پیروزی در انتخابات گفت: تبریک به بهنام محمودی که 15 رای آورد و تشکر می کنم از اعضای مجمع که به من اعتماد کردند. نگاه مجمع مثبت بود و خیلی ها اعتقاد داشتند که محمودی می تواند رئیس شود تا از نسل جدید هم استفاده شود.

وی اضافه کرد: امیدوارم با کمک مجموعه ورزش کشور آینده بهتری برای والیبال بسازیم. نکاتی در صحبت برخی از نامزدها بود اما نمی خواهم والیبال به حاشیه برود. هرکسی سوالی دارد می تواند از ارکان های مختلف از جمله سازمان بازرسی و... سوال کند. همانطور که در دو سال گذشته خون دل خوردیم، بازهم چشم پوشی خواهیم کرد. تلاش می کنیم اقدام جدی در والیبال انجام دهیم.

داورزنی درباره نقشه راه والیبال در 4 سال آینده گفت: در مجموعه خانواده والیبال نیروهای خوبی داریم و باید از تمام ظرفیت ها استفاده شود. از علی فتاحی و احمدی هم تشکر می کنم که مجمع را به خوبی اداره کردند. از مجموعه ای که کمک کرد تا والیبال روزهای خوبی داشته باشد تشکر می کنم. والیبال متعلق به همه دلسوزانش است.

وی در خاتمه گفت: با کمک هم باید به توقعات مردم رسیدگی کنیم. تلاش می کنیم با کمک همه آینده خوبی را بسازیم. امروز 29 آبان با شما عهد می بندم که والیبال ایران جزو چهار تیم برتر دنیا قرار گیرد.

  • روف گاردن

    روف گاردن | برای داشتن یک منظره زیبا روی پشت بام ساختمان ها از مشاورین ما کمک بخواهید.

  • ویزای کانادا

    ویزای کانادا | برای دریافت ویزای مولتی 5 ساله توریستی کانادا از ما مشاوره دریافت نمایید.

منبع: عصر ایران

به "داورزنی: نمی خواهم والیبال به حاشیه برود، خیلی ها اعتقاد داشتند که محمودی می تواند رئیس شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی: نمی خواهم والیبال به حاشیه برود، خیلی ها اعتقاد داشتند که محمودی می تواند رئیس شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید