تقدیر از تروریست ها توسط سرویس جاسوسی انگلیس

به گزارش وبلاگ دوست، عنصر سرویس جاسوسی انگلیس از صلاح مزرعه با نام مستعار ابوشریف الاحوازی که نقش وی در سلسله بمب گذاری های سال 1384 مشهود و غیر قابل انکار است و در ترور مردم خوزستان سابقه ننگینی دارد به صورت ویژه و با احساسات بسیار تشکر و قدردانی کرد.

تقدیر از تروریست ها توسط سرویس جاسوسی انگلیس

به گزارش حوزه سیاست خارجی وبلاگ دوست، به نقل از مؤسسه راهبردی دیده بان؛ در روزهای اخیر به همت سازمان جاسوسی انگلیس (MI6)، جلسه ویژه ای با حضور گروهک های تروریستی و تجزیه طلب فعال در جنوب و شمال غربی و شرق کشور با مدیریت گروهک تروریستی الجبهة الدیمقراطیة الشعبیة الأحوازیة برگزار گشت.

این جلسه با توجیه تقدیر از فعالیت این گروهک تروریستی برگزار شده بود و در راستای خط مشی سرویس ها و سازمان های کشورهای انگلیس و آمریکا یعنی MI6 و سیا، به منظور برقراری ارتباط فیما بین گروهک های تروریستی و معاند فعال در کشور است.

البته باید به این نکته اشاره نمود که گروهک های تروریستی خلق عرب (الأحوازی) پیش از این و بر اساس اعترافات عبدالمالک ریگی معدوم به وسیله یاسین غبیشی (اهوازی) ارتباط خود با تروریست های شرق کشور از قبل داشته است و در این جلسه موضوع بیشتر بر برقراری ارتباط با افراد و گروهک های تروریستی و تجزیه طلب فعال در شمال غرب متمرکز بوده است.

نکته جالب این که در این جلسه از تروریست های فراری که در حال حاضر در کشورهای اروپایی به صورت آزادانه زندگی و فعالیت می نمایند برای حضور در این نشست دعوت ویژه به عمل آمده بود و به عنوان مهمانان ویژه معرفی شدند. هم چنین در این جلسه از طراحان سلسله بمب گذاری های مناطق شیعه نشین عراق نیز دعوت شده بود.

در خاتمه این جلسه، عنصر سروریس جاسوسی انگلیس از صلاح مزرعه با نام مستعار ابوشریف الاحوازی که نقش وی در سلسله بمب گذاری های سال 1384 مشهود و غیر قابل انکار است و در به خاک و خون کشیدن و ترور مردم خوزستان سابقه ننگینی دارد به صورت ویژه و با احساسات بسیار تشکر و قدردانی کرد.

نکته مهم دیگر پیرامون این نشست، حضور اتباع خارجی از عراق، ترکیه، آذربایجان و مصر در آن است. بر اساس مستندات موجود این از مجموع 16 نفری که در این جلسه حضور داشته اند، 9 نفر از اتباع دیگر کشورها و 2 نفر از عناصر سازمان جاسوسی انگلیس بوده است.

لازم به ذکر است از قبل فراخوان های گسترده ای برای برگزاری این جلسه برای گرامیداشت فعالیت این گروهک تروریستی در اروپا و خصوصاً شهر لندن از طرف برگزارنمایندگان آن زده شده بود.

بنا به اخبار واصله در جلسه ای دیگر نیز که با همکاری و تدبیر دولت کانادا و سازمان سیا طراحی شده است قرار است در کانادا از زحمات بی شائبه صلاح مزرعه و مجموعه تروریستی تحت امرش که همان بمب گذاری، ترور، آدم ربایی و به شهادت رساندن هم وطنان بی گناه خوزستانی است، تشکر و قدردانی گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تقدیر از تروریست ها توسط سرویس جاسوسی انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر از تروریست ها توسط سرویس جاسوسی انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید