استقلال-سپاهان؛ دیداری فینال گونه برای فوتبال کرونا زده ایران

به گزارش وبلاگ دوست، تیم های استقلال و سپاهان یکی از حساس ترین مسابقات فوتبال ایران در دوران پساکرونا را برگزار می کنند.

استقلال-سپاهان؛ دیداری فینال گونه برای فوتبال کرونا زده ایران

به گزارش وبلاگ دوست ، دومین مسابقه دوتیم استقلال و سپاهان در کمتر از 10 روز در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. دو تیم قرار است در یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل یکدیگر قرار بگیرند. مسابقه قبلی این دو تیم که با برتری شاگردان فرهاد مجیدی به اتمام رسید کوهی از جنجال های داوری را به همراه داشت.

حالا هر دو تیم که قهرمانی در لیگ برتر را از دست داده اند باید به امید زنده نگه داشتن امید قهرمانی در حذفی مقابل هم قرار بگیرند.

برنده مسابقه به جمع 4 تیم نیمه نهایی اضافه خواهد شد و باید با قید قرعه حریفش را شناسایی کند. پرسپولیس، تراکتور و نفت مسجدسلیمان صعود خود را پیش از این قطعی کرده بودند.

امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان و سرمربی اسبق استقلال هم بهبود پیدا کرده و می تواند روی نیمکت حاضر شود همین مساله می توانید بر جذابیت ها و حتی حواشی اضافه کند.

البته این مسابقه فینال گونه هیچ تماشاگری نخواهد داشت.

استقلال برای رسیدن به این مرحله کار سختی نداشت. دو تیم لیگ یکی را شکست داد. استقلال ابتدا 3 بر یک گل ریحان البرز را شکست دادند و سپس 3 بر صفر هم فجرسپاسی را بردند و اکنون مقابل اولین حریف لیگ برتری خود قرار می گیرند.

سپاهان هم ابتدا تیم لیگ دسته دویی خیبر خرم آباد را 3 بر صفر برد و سپس تیم پیکان را 2 بر یک شکست داد. اکنون اما این مسابقه به اندازه فینال جذاب و دیدنی و البته سخت است.

منبع: جام جم آنلاین

به "استقلال-سپاهان؛ دیداری فینال گونه برای فوتبال کرونا زده ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال-سپاهان؛ دیداری فینال گونه برای فوتبال کرونا زده ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید