ابلاغ پروتکل های بهداشتی در برگزاری نمایشگاه فیتور اسپانیا

به گزارش وبلاگ دوست، پروتکل های بهداشتی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا (COVID -19) و حفظ سلامت غرفه داران، شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور 2021 اعلام شد.

ابلاغ پروتکل های بهداشتی در برگزاری نمایشگاه فیتور اسپانیا

به گزارش وبلاگ دوست به نقل از روابط عمومی کانون دنیا گردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران، مرکز نمایشگاه های بین المللی مادرید(IFEMA) دستورالعمل ها و اقدامات لازم در راستای تقویت معیارهای بهداشتی در برگزاری چهل و یکمین نمایشگاه فیتور اسپانیا را روز سه شنبه 4 شهریورماه منتشر کرد.

این دستورالعمل ها اهدافی همچون اطمینان از امنیت و سلامت غرفه داران، بازدیدکنندگان و کارمندان، پیشگیری از ایجاد زنجیره ابتلا به کووید 19 میان افراد مرتبط با نمایشگاه فیتور و ایجاد فضای ایمن برای تردد فعالان گردشگری را دنبال می کند.

بر اساس پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده، تهیه و خریداری بلیت الکترونیکی از طریق وب سایت، استفاده از ماسک بدون دریچه، رعایت فاصله ایمن در صفوف و هنگام تردد در فضای نمایشگاه، توجه به علائم درج شده بر روی صفحه های نمایش، دیوارها و زمین، ضروری و لازم الاجرا خواهد بود.

نمایشگاه فیتور که به عنوان یکی از بزرگ ترین نمایشگاه های حوزه گردشگری در سراسر دنیا به شمار می رود، همه ساله میزبان فعالان صنعت گردشگری از تمامی قاره های دنیا است.

این نمایشگاه امسال از 1 تا 5 بهمن ماه 99 برابر با 20 تا 24 ژانویه 2021، برای چهل و یکیمن سال متوالی در مرکز نمایشگاه های شهر مادرید دایر خواهد شد.

منبع: میراث آریا

به "ابلاغ پروتکل های بهداشتی در برگزاری نمایشگاه فیتور اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابلاغ پروتکل های بهداشتی در برگزاری نمایشگاه فیتور اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید