8 علامت هشدار دهنده حملات قلبی

به گزارش وبلاگ دوست، خبرنگاران- حمله قلبی به صورت ناگهانی رخ می دهد.ممکن است تعدادی از خویشاوندان و دوستان شما نیز به این مساله دچار شدهباشند.این عمل با کاهش خون قلب اتفاق می افتدکه به صورت جدی به عضله قلب آسیب میرساند و در بیشتر موارد موجب مرگ شود.

8 علامت هشدار دهنده حملات قلبی

8 علامت هشدار حمله قلبی که افراد حدود یک ماه یازودتر آن را تجربه می کنند:

درد قفسه سینه

در آقایان ، درد قفسه سینه یکی از مهمترین علائم اولیهاست که نباید از آن چشم پوشی کرد ، اما تنها 30٪ از خانمها را تحت تأثیر قرار می دهد. علائم می توانند دائمی یا موقت باشند و شامل احساساتناراحت کننده در یک یا هر دو بازو (اغلب در سمت چپ) ، فک ، گردن ، شانه ها و معده میشوند.

بی خوابی

علائم بی خوابی شامل دشواری خوابیدن و بیدار شدن ازخواب زود هنگام است که با افزایش خطر حمله قلبی همراه است. همچنین می تواند میزان بالاییاز اضطراب را شامل شود ، که در بین خانم ها بیشتر است.

تنگی نفس

احساس عدم دریافت اکسیژن کافی ممکن است شما را بهحالت سرگیجه درآورد. این اتفاق میتواند 6 ماه قبل از حمله قلی اتفاق بیافتد.

خستگی مزمن

خستگی غیر معمول یکی از نشانه های اصلی حمله قلبیاست. زمانی که شما با کارهای خیلی ساده احساس خستگی می کنید حتما به سلامت خود شککنید. خستکی ناشی از تمیز کردن خانه و یا استحمام از این موارد به حساب می آید.

شکم درد

از جمله شایع ترین علائم ، درد شکم ، حالت تهوع معده، احساس نفخ یا ناراحتی معده ، قبل از حمله قلبی ، معمولاً به صورت موج مداوم از درد، تسکین و بازگشت برای دوره های کوتاهی است.

ریزش مو

ریزش مو می تواندیکی دیگر از علائم حمله قلبی قریب الوقوع باشد که بر مردان بالای 50 سال نیز تأثیرمی گذارد و زنان نیز می توانند آن را تجربه کنند. اگر شاهد ریزش موهای سنگین هستیم، باید به کلینیک قلب بروید.

ضربات نامنظم قلب

ضربات نامنظم قلب به صورت معمول پس از ترس و اضطراببه وجود می آید. این مساله بیشتر در بین خانمها رایج است که معمولا یک تا دو دقیقهطول می کشد.

تعریق زیاد

تعریق غیرمعمول یا بیش از حد می تواند یک علامت هشداردهنده اولیه حمله قلبی باشد و در هر زمان ، روز یا شب ممکن است رخ دهد.

  • روف گاردن

    روف گاردن | برای داشتن یک منظره زیبا روی پشت بام ساختمان ها از مشاورین ما کمک بخواهید.

  • ویزای کانادا

    ویزای کانادا | برای دریافت ویزای مولتی 5 ساله توریستی کانادا از ما مشاوره دریافت نمایید.

منبع: زندگی امروز

به "8 علامت هشدار دهنده حملات قلبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 علامت هشدار دهنده حملات قلبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید