ورود فاضلاب انسانی به خیابان های ماهدشت، هشدار دادستانی به شهرداری کرج

به گزارش وبلاگ دوست، خبرنگاران/البرزدادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از ورود مدعی العموم به موضوع آب های سطحی ناشی از بارندگی ها و مسائل بعضی زیرگذرها به لحاظ ورود آب های سطحی اطلاع داد و از شهرداری و شورای شهر کرج خواهان تشکیل کارگروهی جهت چاره اندیشی در این خصوص شد.

ورود فاضلاب انسانی به خیابان های ماهدشت، هشدار دادستانی به شهرداری کرج

به گزارش وبلاگ دوست، حاجی رضا شاکرمی از ورود مدعی العموم به موضوع آب های سطحی ناشی از بارندگی ها و مسائل بعضی زیرگذرها به لحاظ ورود آب های سطحی اطلاع داد و بیان نمود: در سال 96 بارش برف سنگین در شهر کرج موجب مسدود شدن خیابان ها و کوچه ها و بروز مسائل عدیده ای در رفت و آمد شهروندان شده بود که عملکرد ضعیف شهرداری کرج در آن مقطع موجبات نارضایتی عمومی مردم را فراهم آورد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز اظهار کرد: همچنین بارش باران در فروردین امسال نیز موجب آبگرفتگی معابر در نقاطی از شهر و نهایتا مسائلی در تردد شهروندان شده و به دنبال آن نارضایتی ایجاد شد.

وی توضیح داد: از طرفی بارش باران در روزهای اخیر و مسدود شدن تعدادی از زیرگذرهای خیابان ها، سرازیر شدن آب های سطحی شهر کرج به سمت شهر ماهدشت، مسدود شدن خیابان ها، مسائل بهداشتی و زیست محیطی و ورود فاضلاب انسانی به بعضی خیابان های آن شهر نشان از عدم برنامه ریزی دقیق شهرداری کرج جهت مهار روان آب های سطحی دارد.

شاکرمی با تاکید بر لزوم تشکیل کارگروهی جهت مهار آب های سطحی، ادامه داد: در این خصوص مقتضی است که ریاست شورای اسلامی و شهردار کلانشهر کرج دستور دهند تا کارگروهی متشکل از شهرداری، آبفا و سایر نهادها و دستگاه های ذی ربط تشکیل گردد و ظرف یک ماه برای مهار روان آب های سطحی ناشی از بارندگی ها، برطرف مسائل بعضی زیرگذرها به لحاظ ورود آب های سطحی و همچنین ارائه راه حل و مهار انتقال آب از جنوب شهر به سمت ماهدشت چاره اندیشی و نتیجه به دادستانی منعکس گردد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در انتها ضمن هشدار به شورای شهر و شهرداری، گفت: در صورت تداوم این امر و ایجاد خسارت به شهروندان موجب مسئولیت مدنی برای شورا و شهرداری خواهد شد و در صورت ایجاد خسارت به زیرساخت های شهر به لحاظ اعمال قصور در انجام وظیفه منتهی به تضییع حقوق بیت المال و حقوق عمومی مطابق قانون و مقررات موجب ایجاد مسئولیت کیفری خواهد شد.

  • روف گاردن

    روف گاردن | برای داشتن یک منظره زیبا روی پشت بام ساختمان ها از مشاورین ما کمک بخواهید.

  • ویزای کانادا

    ویزای کانادا | برای دریافت ویزای مولتی 5 ساله توریستی کانادا از ما مشاوره دریافت نمایید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ورود فاضلاب انسانی به خیابان های ماهدشت، هشدار دادستانی به شهرداری کرج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود فاضلاب انسانی به خیابان های ماهدشت، هشدار دادستانی به شهرداری کرج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید