هواداران تیم نساجی را از شوک درآوردند، مصدوم داریم

به گزارش وبلاگ دوست، وحید فاضلی شامگاه چهارشنبه شب در نشست خبری پیش از دیدار تیمش نساجی مازندران با مس رفسنجان در قائمشهر افزود: باشگاه نساجی مازندران به خود می بالد که هواداران بی نظیری دارد و در این هفته بسیار برای بازیکنان وکادر فنی قوت قلب بودند و کمک کردند خیلی زود پس از شکست برابر سپاهان ریکاوری کنیم.

هواداران تیم نساجی را از شوک درآوردند، مصدوم داریم

وی افزود: واقعان هواداران نساجی نشان دادند که جز خاص ترین ها در فوتبال ایران هستند و ما هم تلاش خواهیم کرد تا با ارائه بازی های بهتر و تماشاگرپسند، آنها را راضی کنیم.

بازی تاکتیکی وجنگندگی درانتظار نساجی ومس

سرمربی تیم نساجی مازندران همچنین در خصوص بازی عصر پنجشنبه تیمش برابر تیم مس رفسنجان گفت، تیم مس رفسنجان با وجود اینکه تازه از لیگ یک به لیگ برترصعود کرده، تیم قابل احترامی است وتوانسته بازی های خوبی درلیگ ارائه کند.

فاضلی ادامه داد، تیم مس ازکادر فنی خوبی بهره می برد، اما ما درتیم نساجی دربازی فردا تلاش خواهیم کرد، چرا که این بازی، یک بازی تاکتیکی همراه با چاشنی جنگندگی است.

وی افزود، همان طوری که پیروزی پرگل مقابل آلومینیوم اراک را فراموش کردیم و بازی خوبی که مقابل تراکتورانجام دادیم و فراموش شد، در این بازی همه تلاششان براین خواهد بود با کسب امتیاز لازم اتفاقات هفته گذشته برابر سپاهان اصفهان را برای همیشه فراموش و هواداران خودمان را شاد کنیم.

مصدوم داریم، اما نگرانی نداریم

سرمربی تیم نساجی مازندران همچنین درخصوص مصدومان تیمش برای بازی برابر مس رفنسجان گفت، دربازی فردا محمدمهدی نظری و امیرمهدی جان ملکی را به علت مصدومیت دراختیار نداریم، اما احسان قهاری و مجتبی ممشلیدر حال تلاش هستند که به تیم اضافه شوند.

فاضلی افزود، که تیم نساجی با نفراتی که در اختیار دارد، هیچ نگرانی بابت غیبت بازیکنان مصدوم ومحروم ندارد با تمام قدرت مقابل مس رفسنجان بازی خواهیم کرد.

داوری ها عمدی نبود

سرمربی تیم نساجی مازندران همچنین درپاسخ به پرسشی درخصوص قضاوت داوران در هفته های گذشته نیز گفت: نساجی از جمله تیم هایی هست که از داوری در بازی تراکتور آسیب دیده و دربازی با سپاهان نیز گل چهارمی که ازتیم اصفهانی دریافت کرد، هم همه کارشناسان گفتند که اشتباه بوده است.

فاضلی ادامه داد، اما بیان این اشتباهات به این معنی نیست که اشتباهات عمدی بوده، منظورم اصلاً این نیست، و قطعاً سهوی بوده و امیدوارم که در ادامه بازی ها شاهد عملکرد بهتر از داوران درلیگ برتر باشیم.

سرمربیان میهمان نساجی غائبان همیشگی نشست های خبری پیش از بازی

غیبت مربیان میهمان نساجی که از لیگ نوزدهم شروع ودرلیگ بیستم نیز تا پیش از هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر نیزادامه دار شد.

محمد ربیعی سرمربی تیم مس رفسنجان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر میزبانش نساجی مازندران که عصر چهارشنبه توسط هیأت فوتبال قائمشهر برنامه ریزی شده بود، حاضر نشد تا دومین سرمربی باشد که دربازی های خانگی این فصل تیم نساجی لقب بگیرد.

جواد اصغرنژاد مدیر روابط عمومی هیئت فوتبال قائمشهر درخصوص دلیل غیبت سرمربی تیم مس رفسنجان درنشست خبری پیش از بازی، را همزمانی تمرین این تیم با زمان نشست خبری مطرح نمود.

این درحالی بود که فاضلی سرمربی تیم نساجی مازندران در نشست خبری شرکت ودرکمتر از 4 دقیقه در خصوص بازی فردای تیمش برابر مس وپرسش های مطرح شده وبلاگ دوست نیز پاسخ داد.

پیشتر علیرضا منصوریان سرمربی سابق تیم تراکتور تبریز در نشست خبری پیش از بازی هفته دوم لیگ برتربرابر نساجی مازندران شرکت نکرد که باعث ناراحتی وگلایه وبلاگ دوست مازندرانی همراه شد.

تیم نساجی مازندران در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشوراز ساعت 15 عصر پنجشنبه 27 آذر در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان تیم مس رفسنجان است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هواداران تیم نساجی را از شوک درآوردند، مصدوم داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواداران تیم نساجی را از شوک درآوردند، مصدوم داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید