مربی استقلال: برخی دوستان به بیانیه علاقه دارند اما ما هم از داوری متضرر شده ایم، برای برد مقابل شهر خودرو بازی می کنیم

به گزارش وبلاگ دوست، گروه استان ها- مربی تیم فوتبال استقلال تهران مدعی شد این تیم در دیدار خارج از خانه مقابل شهر خودروی مشهد به دنبال حداکثر امتیاز خواهد بود.

مربی استقلال: برخی دوستان به بیانیه علاقه دارند اما ما هم از داوری متضرر شده ایم، برای برد مقابل شهر خودرو بازی می کنیم

به گزارش وبلاگ دوست از مشهدمقدس، مجید نامجومطلق عصر امروز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر شهر خودرو گفت: برای پیروزی مقابل شهر خودرو به میدان می رویم و امیدوارم با نتیجه خوب شهر مشهد را ترک کنیم.

مربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: بازار بیانیه داغ است، اما استقلال از داوری های بسیار متضرر شده است. سازمان لیگ هم گفت نظارت بر بازی ها بیشتر است و امیدواریم بازی ها را کنترل کنند. گلایه من این است که بازار بیانیه و صحبت قبل از این بازی خیلی داغ شده است.

وی با اشاره به اینکه پیگیری بیانیه ها نشدیم اما دوستانی به بیانیه علاقه دارند، گفت: با این کارها تمرکز داوری را می خواهند به هم بزنند و امیدوارم فردا شاهد جدالی شرافتمندانه باشیم و داوری هم بهترین قضاوت را داشته باشد و تیمی که استحقاق دارد برنده شود. قطعاً در این بین با توجه به فشردگی بازی ها اشتباهات داوری روی هر تیمی اثر منفی می گذارد.

مربی تیم فوتبال استقلال تهران اظهار داشت: بهتر است تیم ها تمرکز خود را روی فوتبال خوب بگذارند و خیلی دنبال بیانیه ها نباشیم و بخواهیم با سوءاستفاده از شرایط داور و یا کادر داوری را تحت تأثیر قرار دهیم.

نامجومطلق در مورد آخرین شرایط بازیکنان استقلال نیز گفت: مصدومان با تلاش پزشکان به تمرینات برگشتند و شرایط نسبت به گذشته بهتر است؛ استقلال در این شرایط صدمه زیادی دید و بازیکنان زیادی درگیر کرونا شدند و تعدادی از بازیکنان قرنطینه می شدند و باز تعدادی دیگر مبتلا می شدند. حتی برای بازی با تراکتور با 12 بازیکن تمرین کردیم، اما اکنون شرایط بهتر است و بازیکنان به تمرینات بازگشته اند. ما بازیکن مصدوم نداریم و فقط آرش رضاوند محروم است.

مربی تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به تعداد بالای مصدومان هم گفت: با توجه به دور بودن بازیکنان از تمرین به مدت حدود چهار ماه این شرایط پیش آمد و البته بازیکنان ما آنلاین تمرین هایی انجام می دادند که قطعاً با این تمرینات بازیکن به مرز آمادگی نمی رسد و طبیعی بود خیلی تیم های دیگر هم مصدوم داشته باشند، اما اکنون شرایط بدنی بچه های ما بد نیست و گواه این مسئله آن است که تمرینات بدنساز ما آقای ربانی خوب بود و نمونه اش را در بازی با سپاهان در شرایطی که 10 نفر بودیم شاهد بودید و این نشانگر تلاش و دوندگی تیم بود.

ز

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مربی استقلال: برخی دوستان به بیانیه علاقه دارند اما ما هم از داوری متضرر شده ایم، برای برد مقابل شهر خودرو بازی می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی استقلال: برخی دوستان به بیانیه علاقه دارند اما ما هم از داوری متضرر شده ایم، برای برد مقابل شهر خودرو بازی می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید