شاکری: مصدوم نمی شدم بیشتر گل می زدم، به تمام بازی ها به چشم فینال نگاه می کنیم

به گزارش وبلاگ دوست، مهاجم تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت، تمام بازی های به جامانده در لیگ برتر و جام حذفی برای این تیم حکم فینال را دارند.

شاکری: مصدوم نمی شدم بیشتر گل می زدم، به تمام بازی ها به چشم فینال نگاه می کنیم

یونس شاکری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ دوست، درباره پیروزی تیمش برابر پارس جنوبی در جام حذفی گفت: بازی های حذفی شرایط خاص خودش را دارد و در همین مرحله دو تیم لیگ فزونی حذف شدند. ما واقعاً بازی سختی داشتیم، چون پارس جنوبی خیلی انگیزه داشت. خدا را شکر که در این بازی به برد رسیدیم و کاملاً هم مستحق پیروزی بودیم.

شاکری که در این بازی یکی از گل هایش تیمش را به ثمر رساند، خاطر نشان کرد: خوشحالم که برای تیمم بازیکن مؤثری بودم و مهمتر از همه برد گل گهر بود. من دوست دارم همواره به تیمم یاری کنم و در یک مقطع اگر مصدوم نمی شدم بیشتر برای گل گهر گل می زدم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا گل گهر می تواند در لیگ برتر یا جام حذفی سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند؟، توضیح داد: پیش بینی که سخت است و با حرف زدن هم نمی توان موفقیتی به دست آورد. ما باید سخت کوشش کنیم تا نتایج خوبی بگیریم. قطعاً در ادامه بازی ها به همه مسابقات لیگ برتر و جام حذفی به چشم یک فینال نگاه می کنیم. ما این پتانسیل را داریم که سهمیه بگیریم، اما برای رسیدن به این هدف باید تا خاتمه فصل کمترین اشتباه را داشته باشیم.

مهاجم تیم فوتبال گل گهر راجع به بازی بعدی تیمش برابر فولاد در لیگ برتر گفت: فولاد تیم خوبی است و در لیگ قهرمانان هم بازی های خوبی را به نمایش گذاشته است. ما بازی سختی در پیش داریم، اما امیدوارم نتیجه دلخواه مان را بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شاکری: مصدوم نمی شدم بیشتر گل می زدم، به تمام بازی ها به چشم فینال نگاه می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاکری: مصدوم نمی شدم بیشتر گل می زدم، به تمام بازی ها به چشم فینال نگاه می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید