حسینی: سعادتمند برنامه های خوبی دارد، تکلیف لیگ باید در زمین معین گردد

به گزارش وبلاگ دوست، دروازه بان تیم فوتبال استقلال گفت: از همه طرفداران خوبی که با رای خود باعث شدند عنوان بهترین واکنش لیگ قهرمانان آسیا به من برسد تشکر می کنم.

حسینی: سعادتمند برنامه های خوبی دارد، تکلیف لیگ باید در زمین معین گردد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ دوست، به نقل از کانال رسمی باشگاه استقلال، در آخرین نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا، سیو حسینی مقابل الدحیل از نگاه کاربران بهترین واکنش دروازه بان ها در لیگ قهرمانان آسیا شناخته شد. حسینی در این خصوص گفت: ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت امیر المومنین (ع) و آرزوی قبولی طاعات مردم عزیز کشورم و آمرزش و غفران همه عزیزان در شب های قدر، همانطور که وقتی یک تیم گل می زند حاصل کوشش همه بازیکنان است، زمانی که در کار دفاع و بسته نگاه داشتن دروازه هم اتفاق مثبتی می افتد ثمر کوشش همه بازیکنان است و من از همبازیانم که با دوندگی در زمین کوشش نموده و به بسته نگه داشتن دروازه یاری می نمایند، تشکر می کنم.

وی اضافه نمود: آقای سعادتمند برنامه های بلند مدت خوبی برای استقلال دارد و امیدوارم در این راه پیروز باشد. ما هم به عنوان بازیکن همه کوشش خود را در راه پیروزیت استقلال انجام می دهیم.

گلر استقلال درباره لیگ گفت: در مورد شروع لیگ باید بگویم ما از شروع لیگ واهمه نداریم و حرفمان هم این است که تکلیف جدول باید در داخل زمین تعیین گردد. هر تیمی حقش است درون زمین قهرمان گردد نه با حکم و رای و نظرسنجی از بیرون زمین. درست است که با صدر جدول فاصله داریم، اما برای قهرمانی همچنان شانس داریم و تا آخرین لحظه ای که شانس داشته باشیم برای این منظور کوشش خواهیم کرد.

او تاکید نمود: اگر صحبتی برای عدم از سرگیری لیگ بود، صرفا به خاطر سلامتی جامعه است و هنوز هم می گویم نباید جان انسان ها فدای مسابقات گردد. با این وجود تابع تصمیمات مقامات مربوطه هستیم و به این تصمیمات احترام می گذاریم. اما باز هم می گویم ای کاش مسئولان خانواده ما را هم در نظر می گرفتند و ما را وارد این چالش پر ریسک و خطرناک نمی کردند. دل مان واقعا برای تمرین و فوتبال تنگ شده و امیدوارم هرچه زودتر شرایط جهان و به خصوص کشور ما به حالت عادی بازگردد.

حسینی اضافه نمود: یکی از دغدغه ها و نگرانی های من کسب و کار مردمی است که در این چند ماهی که کشور درگیر کرونا بوده آسیب دیده است. ما بهترین مردم جهان را داریم و آنها لایق بهترین ها هستند و امیدوارم این مردم با پشت سر گذاشتن مسائل مالی به آنچه شایسته شان هست برسند. کرونا باعث شده برخی از سودجویان از شرایط سوء استفاده نمایند و با سوء استفاده از احتیاج مردم و شرایط جامعه با جان و سلامت مردم دست به سوداگری بزنند. نمی دانم چطوری اما آنهایی که در مقام تصمیم گیری برای کشور هستند باید با این جریانات فساد و سوداگری مقابله نمایند. چرا که مطمئن هستم خیلی از این گرانی ها ساختگی است و توسط این جریانات فساد و سودجو به صورت دستی درست شده و ربطی به کرونا ندارد.

دروازه بان استقلال در سرانجام گفت: اگر فوتبال می تواند در این روزها روی روحیه مردم تاثیر مثبت بگذارد، به عنوان عضو کوچکی از خانواده فوتبال راضی می شوم که در این کار خیر دخیل باشم. اما امیدوارم فدراسیون و سازمان لیگ هم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مجوز شروع تمرینات و مسابقات را بدهد تا برای بازیکنان، مربیان، داوران و همه عواملی که در اجرای تمرین و برگزاری یک مسابقه دستی بر آتش دارند خطری ایجاد نگردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "حسینی: سعادتمند برنامه های خوبی دارد، تکلیف لیگ باید در زمین معین گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: سعادتمند برنامه های خوبی دارد، تکلیف لیگ باید در زمین معین گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید