استقلال با مجیدی برنده دربی می گردد، تسویه با استرا تابوشکنی است

به گزارش وبلاگ دوست، یکی از حساس ترین دربی های تاریخ پیش روی سرخابی های تهران است. دیداری سرِ فینال جام حذفی است و برنده آن فرصت خوبی برای قهرمانی در دومین مسابقات مهم کشور پیدا می نماید.

استقلال با مجیدی برنده دربی می گردد، تسویه با استرا تابوشکنی است

از یک سو سرخ پوشان به تازگی عنوان قهرمانی لیگ را به دست آورده اند و برای دبل قهرمانی انگیزه دارند و از سوی دیگر آبی ها که قهرمانی لیگ را از دست داده اند، انگیزه زیادی برای جبران مافات در جام حذفی دارند.

ایوب اصغرخانی پیشکسوت آبی پوشان در مورد این بازی به وبلاگ دوست گفت: چون این بازی باید برنده داشته باشد طبیعی است که حساسیت و جذابیت بیشتری نسبت به بازی های لیگ داشته باشد. جوان و جسور بودن دو سرمربی از ویژگی های خوب این ملاقات است. یک بار جدال یحیی و فرهاد برنده نداشته اما این بار دو تیم محکوم به ملاقاتی هستند که باید یک سوی آن تیمی پیروز از زمین خارج گردد.

وی اضافه نمود: وجه تمایز این بازی نسبت به ملاقاتهای قبلی دو تیم هم انجام آن در یک استادیوم خالی و در سکوت مطلق است. تا به امروز تجربه چنین دربی نداشتیم و امیدوارم بعد از این هم چنین بازی را تجربه نکنیم.

پیشکسوت آبی پوشان توضیح داد: به جز مثلث تهاجمی آبی ها که در این بازی می تواند بلای جان خط دفاعی سرخ پوشان باشد، برگ برنده اصلی استقلال فرهاد مجیدی روی نیمکت است. فرهاد در دربی قبلی هم تا یک قدمی پیروزی رفت و در آخرین دقایق پیروزی را با تساوی عوض کرد. او برای این بازی تجارب بیشتری هم دارد و می تواند تیمش را در سرانجام بازی در فینال ببیند.

اصغرخانی در مورد سفر مدیرعامل استقلال به ایتالیا آن هم در این شرایط گفت: تا جایی که من می دانم مقدمات این سفر از یکی دو ماه پیش ایجاد شده بود. یعنی زمانی که اصلاً دربی در کار نبود و مدیران استقلال ناچار شدند در این تایم به ایتالیا بروند. در مجموع کار تیم مدیریتی استقلال پسندیده و قابل تقدیر است. آنها سعی دارند یک تابوی عظیم را در فوتبال بشنمایند و پیش از آنکه شکایت استراماچونی که یک رقم بسیار کلان است تبدیل به رای گردد، با او توافق نمایند. کجای این کار بد است؟ اگر به زمان سفر هم نقد نمایند که این زمان انتخاب باشگاه نبوده و آنها حق انتخابی نداشتند و گویا ناچار به سفر در این تایم بودند.

هافبک پیشین آبی پوشان در ادامه بیان داشت: چه بسا اگر همه مدیران فوتبالی ما از گذشته تا به حال تدبیری برای بدهی های خارجی داشتند، فوتبال ایران امروز در معرض ورشکستگی قرار نمی گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقلال با مجیدی برنده دربی می گردد، تسویه با استرا تابوشکنی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال با مجیدی برنده دربی می گردد، تسویه با استرا تابوشکنی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید